Денний стаціонар і його можливості

Поряд з амбулаторним і стаціонарним лікуванням, у ветеринарній практиці поширене надання допомоги в умовах денного стаціонару. Така форма лікування передбачає, що тварина знаходиться в клініці протягом кількох годин. Цього часу вистачить, аби провести необхідні діагностичні заходи та заплановані маніпуляції.

Переваги стаціонару

Якщо Вашому улюбленцю назначили довготривалі діагностичні обстеження, або процедури, у клініці можна провести 2, 4, 6 і більше годин. Іноді рекомендації ветеринара треба виконувати кілька разів на добу, а лікарняний по догляду за твариною в нашій країні не передбачений. У таких випадках у пригоді стає денний стаціонар.

Денний стаціонар дає змогу:

  • зменшити стрес для тварини (вона ночує вдома, у звичному режимі);
  • зекономити час власника;
  • виконати всі необхідні маніпуляції, не поспішаючи, що суттєво допомагає лікарю;
  • спостерігати за твариною до стабілізації її стану.

Типовими ситуаціями, де такий стаціонар буде незамінним, є призначення крапельних інфузій, ін’єкцій, введення лікарських препаратів з коротким інтервалом (наприклад, інстиляція очних крапель), нескладні хірургічні втручання, обробка ран та уражень, проведення діагностичних заходів, зокрема контрастної рентгенографії, комп’ютерної томографії, УЗД тощо. На денному стаціонарі також залишають тварин у першу добу після операції та тих, які потребують проведення косметичних процедур, як то стрижка, купання, вичісування.

Денний стаціонар обладнаний клітками, які розраховані на тварин різного розміру. Стаціонари, які функціонують у нашій мережі, обладнані всім необхідним, зокрема ми маємо спеціальні бокси, які здатні підтримувати автономний мікроклімат та контролювати рівень кисню та вологості повітря. У таких боксах перебувають тварини у тяжкому чи післяопераційному стані. Додатково у нас обладнані окремі стаціонари для екзотичних тварин та птахів, у яких найбільша увага приділена навколишньому середовищу. Крім того, у мережі наших клінік працюють роздільні стаціонари для котів і собак, аби мінімізувати стрес для Вашого улюбленця після маніпуляцій.

Беззаперечними перевагами денного стаціонару є постійний медичний нагляд за твариною: пацієнти отримують ліки вчасно, у потрібному дозуванні та за індивідуальним графіком, за чим суворо стежить персонал клініки. Графік прогулянок та годування для кожного пацієнта також окремий, ми намагаємося дотримуватися звичного для Вашого улюбленця режиму. А ще ми щиро любимо тварин, намагаємося розмовляти з ними, гладити та гратися, щоб скрасити години до приходу хазяїна.

Прийом тварини у стаціонар

Приймаючи тварину на лікування у стаціонарі, лікар ветеринарної медицини оглядає її, зважує, розпитує власника про стан його улюбленця, графік годування, прогулянок тощо. Важливо пам’ятати, що дієта (вид корму) та кратність годування можуть бути скореговані ветеринаром в залежності від діагнозу та загального фізіологічного стану хворої тварини.

Із хазяїном обговорюються всі деталі лікування чи діагностики, даються роз’яснення щодо призначень і необхідності проведення маніпуляцій. З ним обговорюють усі важливі аспекти перебування тварини в стаціонарі, після чого підписується договір і реєстраційний лист. З цього моменту власник може бути вільним до часу виписки пацієнта. Проте, у будь-яку мить він може зателефонувати в клініку та розпитати персонал про стан свого улюбленця.

Не приймаються у стаціонар тварини з інфекційними або інвазійними захворюваннями, які можуть становити небезпеку для інших пацієнтів, тварини, які проявляють агресію або схильні до стресу, тварини, у яких відсутні щеплення.

У денному стаціонарі є все необхідне для комфортного перебування пацієнтів, проте власник може залишити тварині звичні речі з дому, як то улюблену іграшку, підстилку, поводок, особисті миски для корму та води або наповнювач для котячого туалету. Домашні речі мають знайомий тварині запах та допоможуть знизити рівень стресу.

Денний стаціонар для наших постійних клієнтів – явище звичне, але для багатьох власників тварин це тільки входить в обіг. Ми переконані, що безумовні переваги, які доступні такому виду надання допомоги, зроблять її популярною найближчим часом.

Кастрация собак (кобелей) в Харькове | Ветклиника ПЕС и КОТ
Также интересно
Безпритульні тварини — наші друзі, а ми — їхня підтримка!
Безпритульні тварини — наші друзі, а ми — їхня підтримка!

Любіна Катерина,  асистент клініки ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою: вул. Естонська, 51 А чи знаєте Ви, що існує день наших братів меших, які живуть на вулиці? Міжнародний день безпритульних тварин проходить кожного року у другій половині серпня. У 1992 році його започаткувала Міжнародна спільнота з прав тварин. На разі цей день відзначають більш ніж у 50 […]

Читать дальше >>
Гематома вуха. Методи лікування
Гематома вуха. Методи лікування

Шевцова Юлія, Головний лікар, лікар-терапевт   ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою:  Харківське шосе,53. Отогематома — це скупчення ексудату або крові між шкірним покривом і вушним хрящем. Цей патологічний процес виникає в результаті травмування кровоносних або лімфатичних судин.   Розвивається отогематома в результаті розриву внутрішньої частини судини. Під тиском, що виник від рідини, шкіра відшаровується від хряща, а […]

Читать дальше >>
Хто такий лікар гастроентеролог? Чому необхідно відвести до нього свого собаку?
Хто такий лікар гастроентеролог? Чому необхідно відвести до нього свого собаку?

Малашенко Анастасія, ординатор-терапевт, клініка «ВЕТПро» за адресою: вул. Драгоманова, 31В На сьогодні у світі величезна кількість вузьких фахівців в галузі ветеринарної медицини, одним з таких є гастроентеролог. Так чому ж і в яких випадках Вам з чотириногим другом варто було б відвідати такого фахівця? Спробуємо розібрати прості ситуації та зробити висновки. Гастроентерологія — одна з […]

Читать дальше >>
Хвороби носа у собак. Чому з’являються кірки на носі?
Хвороби носа у собак. Чому з’являються кірки на носі?

Стеценко Наталія, лікар-терапевт, спеціаліст УЗД діагностики ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою: вул. Антоновича, 32 Що ми бачимо в першу чергу коли просинаємося? Авжеж, ніс нашого улюбленця!  І звичайно ж хочеться аби цей чудовий носик був здоровим! У здорової собаки ніс холодний і вологий. Він може бути теплим і сухим під час сну, або, іноді, при підвищеній […]

Читать дальше >>
Подписка на новости

Подпишитесь на наши новости и получайте первыми наши специальные предложения, скидки и новости

Запись на прием
X
Отзыв
X
Поиск
X