На екскурсію до ВЦ «Алден-Вет» на Героїв Дніпра, 18 завітали першокласники

5 травня 2016 року була проведена захоплива екскурсія для учнів 1-А класу ЗОШ № 175 ім. В. Марченка до ВЦ “Алден-Вет” на вул. Героїв Дніпра 18.

Діти з нетерпінням чекали знайомства з клінікою та її чотирилапими клієнтами. Та найбільше потрапити до нас мріяла Софійка, яка твердо знає, що вона буде ветеринаром. Нашим гідом був директор клініки Наталія Михайлівна. Вона люб’язно прийняла маленьких гостей та розповіла про усі тонкощі професії ветеринара, а також про догляд за тваринами, історії маленьких пацієнтів, які перебували на стаціонарі.

Подорож у світ ветеринарії “Алден-Вет” розпочалась з терапевтичного відділення, в якому здійснюється первинний огляд, встановлюють діагноз, призначають схему лікування, проводять фізіотерапію. Під час нашого візиту на прийомі був Йоркширський тер’єр, якому робили укол. Діти із захопленням спостерігали за  маленьким, але таким песиком.  Також учні дізнались, що перукаря собак та кішок звати “грумер”. До речі, дуже сміялись, коли побачили спеціальні ножиці для обрізання кігтів, назвавши їх “плоскогубцями”.

Заглянули у хірургічне відділення, в якому проводять операції різної складності, торакальна та абдомінальні хірургія, ортопедія. А відчули себе в ролі ветеринарів у відділенні візуальної діагностики, в якому проводиться УЗД, рентгенологічні та інструментально-ендоскопічні методи  обстеження. Саме там учням демонстрували як потрібно читати рентгенівські знімки: показали як виглядають переломи тих клієнтів, які вже перебували на лікування у стаціонарі. Діти були дуже допитливими та задавали багато питань.

Радісно відвідали стаціонарне відділення, в якому знаходились і котики, і песики. Діти дізнались як потрібно доглядати за мініатюрними собаками та особливості їхньої породи. Учні всім побажали швидкого одужання і пообіцяли, що бережно доглядатимуть за своїми домашніми улюбленцями. В кінці нашої подорожі першокласники розв’язували загадки та згадували назви порід тварин, яких зустріли у клініці. Також ми нагородили гостей дипломами і журналами ВЦ “Алден-Вет”.

Нагадуємо, що ВЦ “Алден-Вет завжди відкриті для Вас.