ROYAL CANIN – для кошек!

 

aroma-exigent_jpeg_300 AROMA EXIGENT  (ЧУТЛИВІСТЬ ДО АРОМАТУ) – Для деяких котів саме аромат їжі є основою для формування сприйняття смаку. Деяких дуже вибагливих котів більш за все приваблює рибний аромат. Ароматичний профіль раціону Aroma Exigent розроблений спеціально для задоволення природних уподобань таких котів. 

Читать полное описание >>>>>>

 


protein-exigent_jpeg_300PROTEIN EXIGENT (ЧУТЛИВІСТЬ ДО ПОЖИВНОСТІ КОРМУ) – Для деяких котів поживність корму є основою для формування смакового сприйняття. Деяких дуже вибагливих котів більш за все приваблює високий рівень вмісту білка в кормі. Раціон PROTEIN EXIGENT містить унікальний баланс білків, жирів і вуглеводів спеціально для задоволення природних уподобань таких котів.

Читать полное описание >>>>>>

 


savour-exigent_jpeg_300 SAVOUR EXIGENT (ЧУТЛИВІСТЬ ДО СМАКУ) – Для деяких котів форма і текстура крокет є основою для формування сприйняття смаку. Деяких дуже вибагливих котів більш за все приваблює поєднання різних за формою і текстурою крокет. Раціон SAVOUR EXIGENT містить два взаємодоповнюючих види крокет різної форми, текстури та складу спеціально для задоволення природних уподобань таких котів.

Читать полное описание >>>>>>

 kitten-sterilised_jpeg_300 KITTEN STERILISED (ДО 12 МІСЯЦІВ, СТЕРИЛІЗОВАНІ) – Після стерилізації змінюються енергетичні потреби кошеняти, тому зростає ризик набирання зайвої ваги. Помірний рівень вмісту жирів у раціоні допомагає обмежити набирання ваги, а збалансований рівень вмісту білка, кальцію та фосфору сприяє гармонійному завершенню періоду зростання.

Читать полное описание >>>>>>kitten_jpeg_300 KITTEN (ДО 12 МІСЯЦІВ) – У період зростання система травлення кошеняти залишається недосконалою та продовжує поступово розвиватися. Поєднання білків високого рівня засвоюваності (L.I.P. *) і клітковини спеціального типу (подорожника, ФОС, МОС) підтримує баланс мікрофлори кишечника та нормалізує якість випорожнень. * L.I.P. – білки, відібрані за принципом оптимальної засвоюваності.

Читать полное описание >>>>>>

 


mother_babycat_jpeg_300 MOTHER AND BABYCAT (КОШЕНЯТА ДО 4 МІСЯЦІВ, ВАГІТНІ ТА ЛАКТУЮЧІ КІШКИ) – У період між 4 і 12 тижнями імунітет, отриманий кошеням від матері, поступово слабшає, а його власні захисні сили ще не розвинені повною мірою. Раціон MOTHER & BABYCAT допомагає підтримувати природний захист організму кошеняти першої фази зростання завдяки комплексу антиоксидантів, що включає в себе вітаміни Е та С, таурин і лютеїн.

Читать полное описание >>>>>>

 


appetite-control-sterilised-7-_jpeg_300 APPETITE CONTROL STERILISED 7+ (ВІД 7 РОКІВ, СТЕРИЛІЗОВАНІ, ВИПРОШУЮТЬ ЇЖУ) – Раціон APPETITE CONTROL STERILISED 7+ сприяє підтриманню здоров’я котів, які мають перші ознаки зрілості, завдяки вмісту спеціальних поживних речовин, у тому числі жирних кислот ЕПК і ДГК, поліфенолів зеленого чаю, комплексу антиоксидантів, що включає вітамін C.

Читать полное описание >>>>>>

 


appetite-control-sterilised_jpeg_300 APPETITE CONTROL STERILISED (ВІД 1 ДО 7 РОКІВ, СТЕРИЛІЗОВАНІ, ВИПРОШУЮТЬ ЇЖУ) – Після стерилізації відбуваються зміни в механізмі регулювання ситості, внаслідок чого деякі коти пізніше відчувають ситість після споживання корму. Завдяки поєднанню високого рівня вмісту білка і клітковини особливого типу раціон APPETITE CONTROL STERILISED сприяє підтриманню ситості у котів, схильних до випрошування їжі, зменшуючи відчуття голоду природним шляхом.

Читать полное описание >>>>>>

 


sterilised-7-_jpeg_300 STERILISED 7+ (ВІД 7 РОКІВ, СТЕРИЛІЗОВАНІ) – Раціон STERILISED 7+ сприяє підтриманню здоров’я котів, які мають перші ознаки зрілості, завдяки вмісту спеціальних поживних речовин, у тому числі жирних кислот ЕПК і ДГК, поліфенолів зеленого чаю, комплексу антиоксидантів, що включає вітамін C.

Читать полное описание >>>>>>

 


sterilised_jpeg_300 STERILISED (ВІД 1 ДО 7 РОКІВ, СТЕРИЛІЗОВАНІ) – Після стерилізації енергетичні потреби кішок зменшуються. Раціон STERILISED 37 знижує ризик набирання зайвої ваги завдяки помірному вмісту жирів і відповідній добовій нормі годування,

Читать полное описание >>>>>>

 


indoor-7-_jpeg_300 INDOOR 7+ (ВІД 7 РОКІВ, МЕШКАЮТЬ В ПРИМІЩЕННІ) – Раціон INDOOR 7+ сприяє підтриманню здоров’я котів, які мають перші ознаки зрілості, завдяки вмісту спеціальних поживних речовин, у тому числі жирних кислот ЕПК і ДГК, поліфенолів зеленого чаю, комплексу антиоксидантів що включає вітамін C.

Читать полное описание >>>>>>

 


indoor-long-hair_jpeg_300 INDOOR LONG HAIR (ВІД 1 РОКУ,ДОВГОШЕРСТІ, МЕШКАЮТЬ У ПРИМІЩЕНІ) – Довгошерсті кішки, які живуть в приміщенні, схильні до утворення і накопичення в системі травлення грудочок шерсті. Раціон INDOOR LONG HAIR стимулює кишковий транзит і сприяє виведенню грудочок шерсті природним шляхом завдяки вмісту клітковини особливого типу, в тому числі насіння з подорожника.

Читать полное описание >>>>>>

 


indoor_jpeg_300 INDOOR (ВІД 1 ДО 7 РОКІВ, МЕШКАЮТЬ В ПРИМІЩЕННІ) – Відсутність фізичного навантаження може призвести до уповільнення кишкового транзиту і появи неприємного запаху випорожнень. Раціон INDOOR 27 містить білки високого рівня засвоюваності (L.I.P.*), що сприяє зменшенню об’єму випорожнень і значно послаблює неприємний запах. * L.I.P. – протеїни, відібрані за принципом оптимальної засвоюваності.

Читать полное описание >>>>>>

 


ageing-12-_jpeg_300 AGEING 12+ (ВІД 12 РОКІВ) – У котів з віком знижується сенсорне сприйняття запаху та смаку, що призводить до зменшення споживання їжі. Раціон AGEING 12+ стимулює зрілих котів до споживання корму завдяки високій смакової привабливості та особливій подвійний текстурі крокет, що полегшує їх захоплення і розгризання.

Читать полное описание >>>>>>

 


ageing-sterilised-12-_jpeg_300 AGEING 12+ (ВІД 12 РОКІВ) – У котів з віком знижується сенсорне сприйняття запаху та смаку, що призводить до зменшення споживання їжі. Раціон AGEING 12+ стимулює зрілих котів до споживання корму завдяки високій смакової привабливості та особливій подвійний текстурі крокет, що полегшує їх захоплення і розгризання.

Читать полное описание >>>>>>

 


fit_jpeg_300 FIT (ВІД 1 РОКУ, З ДОСТУПОМ НА ВУЛИЦЮ) – Для задоволення всіх потреб дорослим котам необхідно високоякісне здорове харчування. Раціон FIT 32 містить точний баланс всіх необхідних поживних речовин для підтримання здоров’я дорослих котів.

Читать полное описание >>>>>>

 


sensible_jpeg_300 SENSIBLE (ЧУТЛИВЕ ТРАВЛЕННЯ) – У деяких котів чутливість системи травлення призводить до розрідження випорожнень. Раціон SENSIBLE 33 містить ексклюзивну комбінацію поживних речовин для забезпечення оптимальної роботи травної системи (L.I.P. *) і пребіотики для підтримання балансу мікрофлори кишечника. * L.I.P. – білки, відібрані за принципом оптимальної засвоюваності.

Читать полное описание >>>>>>