118-річчя НУБіП та Ярмарок вакансій!

Сьогодні, 27 травня 2016 року Національний університет біоресурсів і природокористування України святкує своє 118-річчя!
Вітаємо! Дякуємо Вам за студентів, які успішно проходять стажування та практику у клініках ВЦ Алден-Вет, а особливо за тих, хто вже працює в наших центрах. Вони дійсно прагнуть до знань та вражають нас своїм бажанням ставати найкращими!

Також, за підтримки рад роботодавців факультетів, ННІ та ВЦ Алден-Вет сьогодні, у стінах уніерситету пройшов Ярмарок вакансій. Ярмарки вакансій – це ще одна нагода зустрітись, поспілкуватись і придивитись один до одного, сказав голова ради роботодавців університету, директор ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Валерій Адамчук. Тісний контакт університету з роботодавцями вже дав позитивні результати: уточнено ряд навчальних планів, організовано практики студентів на передових підприємствах тощо. Життя не стоїть на місці, зауважив він, тож ми всі повинні старатися йти в ногу з ним і відповідати новим викликам.

До уваги магістрів була представлена стіна вакансій, на якій розмістили оголошення про наявні вакансії для працевлаштування. Здобутки та можливості компаній роботодавців були широко представлені на виставці, під час презентацій та майстер-класів. Крім того, для кращого знайомства роботодавців і студентів було організовано роботу чотирьох секцій. Перша – ветеринарна медицина, тваринництво, переробка, друга – економіка, управління, право, третя – лісове господарство, агрономія, екологія і четверта – інженерія, автоматизація, транспорт. Під час роботи секцій перед студентами виступили директори компаній, керівники відділів по роботі з персоналом та інших підрозділів.

По суті, робота сама прийшла до майбутнього випускника. Адже такий ярмарок – це гарна можливість якнайкраще себе зарекомендувати перед роботодавцем та реальний шанс побудувати успішну кар’єру в агробізнесі.

*Матеріал надано прес-центром НУБіП

DSC_1490
DSC_1506