Благодарность за спасение жизни Чиппи!

Если Вы помните, вчера мы искали донорскую кровь для собаки в клинику “Алден-Вет” по ул. Г. Днепра, 18 и благодаря Вашим многочисленным откликам удалось  оперативно провести переливание и спасти животное.

Мы обещали рассказать Вам историю этой молодой мамы, и, с разрешения хозяйки собаки, держим свое слово.

Экстренный пациент

Экстренный пациент- мальтезе по кличке Чиппи вся в крови поступила в клинику «Алден-Вет» по адресу: ул. Г.Днепра, 18 в ночь на 22 декабря. По всем признакам было видно, что собака беременна, а вот родить у нее никак не получалось. Хозяйка рассказала, что у Чиппи это первые роды, но никто не рассчитывал на такой исход событий.

Нашими врачами в кратчайшие сроки было проведено обследование, подготовка и  операция кесарева сечения. Ура! Щенки были спасены, но тут же возникла новая проблема, молодой маме становилось все хуже. Анализы были готовы и опасения врачей подтвердились, из-за большой потери крови у Чиппи развивалась анемия. Весь персонал клиники кинулся искать донора для переливания крови Чиппи, но, как на зло ничего не получалось. Был брошен клич в сеть Интернет и после приема десятков звонков подходящий донор был найден!

Им оказалась борзая по кличке Голубка Cизокрылая. Она и ее хозяйка пришли на выручку погибающей маме, несмотря на зиму и холод за окном.  Врачи клиники «Алден-Вет» оперативно провели подготовку и переливание крови от животного животному.

Можно было вздохнуть спокойно, Чиппи будет жить!

Выздоровление мамы

Уже за первые сутки состояние молодой мамы стабилизировалось и она шла на поправку! На данный момент Чиппи чувствует себя хорошо, а у малышей есть мама!

От лица Чиппи и ее хозяйки, а также от всего персонала сети ВЦ «Алден-Вет» мы приносим огромную благодарность отважной борзой по кличке Голубка Cизокрылая и ее хозяйке!

Спасибо Вам за чуткость и доброту!

Отважный донор – борзая Голубка Сизокрылая!

Також цікаво
Новий апарат УЗД на вул. Васильківська, 16
Новий апарат УЗД на вул. Васильківська, 16

У клініці ВЕТПро по вул. Васильківська, 16 встановлено новий ультразвуковий сканер MyLab X5 Vet. Система відрізняється високою швидкістю та ергономічністю. УЗД-апарат оснащений монозвуковими датчиками нового покоління, що забезпечує високу точність діагностики і передачі зображення. Нова УЗД-система дозволяє: провести якісну діагностику шлунково-кишкового тракту, ендокринної та репродуктивної систем; виявити різні патологічні процеси на ранніх стадіях розвитку; швидко […]

Читати далі >>
Новий апарат Minitube SM1 на вул. Васильківська, 16
Новий апарат Minitube SM1 на вул. Васильківська, 16

У ветеринарній клініці “ВЕТПро” за адресою вул. Васильківська, 16 з’явився апарат Minitube SM1, який дозволить більш якісну діагностику у сфері репродуктології. Цей пристрій допоможе всього за пару хвилин визначити концентрацію сперми вашої тварини. Це один з найважливіших показників в оцінці якості племінного матеріалу псів! Записатись на консультацію можна залишивши заявку на сайті або за телефонами: […]

Читати далі >>
Тимчасові зміни графіка роботи на вул. Драгоманова, 31-В
Тимчасові зміни графіка роботи на вул. Драгоманова, 31-В

Вітаємо! з 2 по 4 квітня клініка “ВЕТПро” на вул. Драгоманова, 31-В не буде працювати цілодобово. Новий час роботи: з 10:00 до 20:00. Записатись на прийом можна залишивши заявку на сайті або за телефонами: (068) 150-70-15, (073) 150-70-15. До зустрічі! Будьте здорові.

Читати далі >>
Завершилось оновлення рентгенографічного обладнання у ветеринарному діагностичному центрі на вул. Героїв Дніпра, 18
Завершилось оновлення рентгенографічного обладнання у ветеринарному діагностичному центрі на вул. Героїв Дніпра, 18

В ході оновлення на вул. Героїв Дніпра, 18 встановлений більш досконалий випромінювач, з великими можливостями налаштувань. Рентгенівський  Апарат JPI Cubex 50  характеризується, надійністю, довговічністю, витривалістю, відмінною якістю знімків. Тепер в нас один із найпрогресивніших цифрових детекторів рентгенівського випромінювання IONA2-RF-3643, який дає можливість одержувати знімки з підвищеною деталізацією. Оновлене програмне забезпечення DIGIPAX дозволяє лікарю проводити аналіз […]

Читати далі >>
Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X