Серпень. Календар власника тварини

Серпень – останній літній місяць. Це можливість не тільки надолужити все згаяне: прогулянки по свіжому повітрю, поїздки на дачу та на море, але й підготувати свого улюбленця до осені. У ВЦ «Алден-Вет» вже стало традицією давати цінні поради власникам тварин, аби уникнути проблем зі здоров’ям вихованця. Тому беремо на замітку!  

Про що потрібно пам'ятати власникові тварини у серпні?

1920x1200_sobaka-tarelka-edaХАРЧОВА ІНТОКСИКАЦІЯ. СИМПТОМИ ТА ПЕРША ДОПОМОГА.

За останній місяць почастішали випадки харчових отруєнь у наших чотириногих друзів.

У зв'язку з тим, що спекотне літо в розпалі та харчові продукти мають властивість псуватися, власникам тварин, які годують своїх вихованців натуральною їжею або вологими кормами, необхідно чітко контролювати прийом та якість даних продуктів.

Харчове отруєння – незаразне захворювання, виникає в результаті вживання їжі, що містить шкідливі мікроорганізми, або токсичні для організму речовини.

Харчове отруєння поняття збірне, оскільки може бути викликане різними причинами, проте механізм розвитку захворювання, а так само його клінічні ознаки, подібні. Для всіх видів отруєнь характерно: загальна інтоксикація, запалення слизової шлунково-кишкового тракту, а також розвиток зневоднення різного ступеня.

Читати далі

ПАРАЗИТИ У СОБАК:  ГЕЛЬМІНТОЗИb_0_650_00___images_article-dogs_article-dog-baby-1

Хвороби, що викликають паразитичні хробаки, називають гельмінтозами.

Гельмінти (паразитичні хробаки) супроводжують собак все життя – від народження до старості. Це пояснюється тим, що наші вихованці проводять час на вулиці, під час прогулянок, можуть контактувати з зараженими тваринами.

               Гельмінти – багатоклітинні організми, що мають складну будову, величиною від часток міліметра до 5-ти метрів, різної форми.

У собак дуже часто виявляють гельмінтів, що належать до двух типів: плоскі та круглі черв'яки. Тип плоскі черви представлений двома класами: трематоди (сосальщики) і цестоди. Тип круглі черви – класом нематоди.

Більшість збудників гельмінтозів проникають в організм м'ясоїдних тварин через рот із кормом і водою, при ковтанні проміжних господарів, через шкіру, при укусі кровоссальними комахами, внутрішньоутробно. Локалізуються гельмінти частіше в травній системі (гетерофіоз, ехінококоз, дипилидиоз, токсокароз, токсаскарідоз), рідше в печінці (опісторхоз), нирках (діоктофімоз), легенях (парагонімоз), серці (дирофіляріоз), м'язах (трихінельоз), підшкірній клітковині (дракункульоз) , венах (шистосомоз).

Читати далі

euthanasiaСТАРІСТЬ – НЕ РАДІСТЬ. «ВЕТОСМОТРИ» ДЛЯ СТАРІЮЧИХ ТВАРИН

У Вашому будинку живе улюблений чотириногий малюк? На жаль, не хочеться уявляти і вірити, що він теж може старіти. Та, на жаль, це так. Більшість собак і кішок вважаються старшого віку, починаючи з 7 років. А великі й гігантські породи собак починають старіти навіть раніше – з 5-ти або 6-ти років.

 

Читати далі

ОБЕРЕЖНО! НЕБЕЗПЕЧНА СКОШЕНА ТРАВА!1369613749_est-travu

У жаркий безхмарний літній день, проходять в місті профілактичні роботи зі скошування трави в парках і газонах. Під гарячими сонячними променями вона висихає і може стати небезпечною для наших вихованців. Небезпека міститься у вигляді сухих, колючих колосків (у народі їх називають «устюк»).

Після вигулювання наших вихованців на газонах, у алеях, парках, лісах, полях – колоски найчастіше можна знайти на лапах тварин в міжпальцевому просторі, а в довгошерстих собак –і в інших місцях (вуха, живіт). Собаки починають інтенсивно вилизувати і вигризати лапи. Між пальцями шкіра стає гіперемированою (червоною), запаленою, набряклою, в гіршому випадку з'являється гнійний ексудат (абсцеси), далі з’являється сильна кульгавість, після чого власники звертаються до ветлікаря.

Читати далі

solnechniy-udar-1ТЕПЛОВИЙ І СОНЯЧНИЙ УДАР!

Під час відпусток багато любителів тварин беруть своїх вихованців разом з собою на відпочинок, будь-то на заміську ділянку або морське узбережжя. Перед подорожжю усі запасаються засобами для боротьби з несамовитою спекою, забуваючи про своїх братів менших, адже і для них вона є досить небезпечним фактором. Не всі тварини можуть довго переносити пряме сонячне проміння, або перебування в задушливому малопровітряному приміщенні. Найбільш вразливі дрібні види (кішки, гризуни, декоративні породи собак) з довгою, густою і темною шерстю, на відміну від більш великих тварин. Основною небезпекою є отримання теплового і сонячного удару. Чим вони відрізняються один від одного?

Читати далі

Stimka.ru_1319013373_18971017_001СЛІДКУЄМО ЗА ЗУБКАМИ ВАШОГО УЛЮБЛЕНЦЯ!

Літо – спекотна пора, коли ми, шкодуючи наших тварин, ведемо їх в клініки на стрижку, дуже часто поєднуючи це з іншими косметичними процедурами. Однією з таких є чищення зубів.
Через якість води, особливості метаболізму тварини, генетичної схильності на зубах відкладається зубний камінь, який призводить до травмування ясен, оголення зубних коренів і парадонтозу. У подальшому все закінчується випаданням зубів і лікуванням інфекції в роті.

Читати далі

92566969_krolikДОГЛЯДАЄМО ЗА ШЕРСТЮ ПУХНАСТИХ КРОЛИКІВ

В даний час в заміських будинках міститься велика кількість різних видів дрібних домашніх тварин, серед них є і декоративні кролики. Кролики – це не тільки м'які і красиві грудочки шерсті, але і рухливі, допитливі, компанійські істоти. Їх можна і навіть потрібно випускати погуляти на травичці. Але тут їх підстерігають деякі небезпеки. 

Читати далі

 

Акция! 

Гостиница_макет

 

форум (1)

 

Задайте питання нашим лікарям і отримайте відповід впродовж 24 годин!

 

 

клуб

 

Программа лояльності для постійних клієнтів

 

 

 

Відкриття нової клініки "Алден-Вет". Слідкуйте за оновленнями на сайті! 

пес-гориз_4

Незабаром чекаємо Вас за адресою: 

бул. Перова, 21В
Тел: (044) 542-81-11

 

 

Мережа ВЦ "Алден-вет" рекомендує: 

такса_веб

З повагою, ВЦ "Алден-вет"