Диагностика заболеваний сердца при помощи УЗИ

Этот кот любит тебя три раза | Пикабу

Заболевания сердца, к сожалению, нередкий диагноз у домашних любимцев. К тому же, зачастую эти болезни долгое время могут не проявляться клинически или иметь неспецифические признаки: одышка, вялость, быстрая утомляемость, потеря веса. Как выявить заболевание, рассказала врач визуальной диагностики ВЦ «Алден-Вет» на Закревского Наталия Нагорняк.

«Золотым стандартом» в диагностике сердечной патологии является УЗИ сердца ( эхокардиография или ЭХО КГ ). ЭХО КГ позволяет определить, есть ли у пациента заболевание сердца, а если есть – на какой стадии оно находится и какой терапии требует.

Так кому же необходимо делать ЭХО?

  • Котикам пород группы риска по сердечным заболеваниям (британцы, шотландцы, мейн-куны, сфинксы, регдоллы и их помеси) – с 8-10 мес возраста. Обследование позволяет выявить бессимптомных «сердечников» и дать рекомендации по дальнейшему уходу за ними. Обычно это скрининговое обследование перед кастрацией/стерилизацией.
  • Собакам и котам любого возраста, у которых врач услышал шум в сердце
  • Животным, у которых появились следующие симптомы: одышка, вялость, быстрая утомляемость, кашель ( особенно ночью или после нагрузки), частое дыхание «животом», потеря веса, внезапно выросший живот ( особенно у собак крупных пород), обмороки.

Кроме того, любое животное должно пройти плановое обследование перед любой операцией, что позволяет подобрать оптимальный вариант анестезии.

Опытные врачи-диагносты при помощи современного оборудования могут поставить диагноз и назначить лечение домашнего любимца при любых сердечных патологиях.

Кот, сердце — #181437
Також цікаво
Гематома вуха. Методи лікування
Гематома вуха. Методи лікування

Шевцова Юлія, Головний лікар, лікар-терапевт   ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою:  Харківське шосе,53. Отогематома – це скупчення ексудату або крові між шкірним покривом і вушним хрящем. Цей патологічний процес виникає в результаті травмування кровоносних або лімфатичних судин.   Розвивається отогематома в результаті розриву внутрішньої частини судини. Під тиском, що виник від рідини, шкіра відшаровується від хряща, а […]

Читати далі >>
Хто такий лікар гастроентеролог? Чому необхідно відвести до нього свого собаку?
Хто такий лікар гастроентеролог? Чому необхідно відвести до нього свого собаку?

Малашенко Анастасія, ординатор-терапевт, клініка “ВЕТПро” за адресою: вул. Драгоманова, 31В На сьогодні у світі величезна кількість вузьких фахівців в галузі ветеринарної медицини, одним з таких є гастроентеролог. Так чому ж і в яких випадках Вам з чотириногим другом варто було б відвідати такого фахівця? Спробуємо розібрати прості ситуації та зробити висновки. Гастроентерологія – одна з […]

Читати далі >>
Хвороби носа у собак. Чому з’являються кірки на носі?
Хвороби носа у собак. Чому з’являються кірки на носі?

Стеценко Наталія, лікар-терапевт, спеціаліст УЗД діагностики ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою: вул. Антоновича, 32 Що ми бачимо в першу чергу коли просинаємося? Авжеж, ніс нашого улюбленця!  І звичайно ж хочеться аби цей чудовий носик був здоровим! У здорової собаки ніс холодний і вологий. Він може бути теплим і сухим під час сну, або, іноді, при підвищеній […]

Читати далі >>
Пухлини язика у собак
Пухлини язика у собак

Култикова Єлизавета, Лiкар ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою: вул. Приозерна, 12Б   На жаль, іноді доводиться стикатися з хворобами, що виникають у наших домашніх улюбленців. У цій статті ми розглянемо такий аспект, як новоутворення на язиці у собак.      Загалом новоутворення – це група хвороб, яка залишається дуже актуальною проблемою у сучасній ветеринарній медицині та не […]

Читати далі >>
Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X