Июль. Календарь владельца

Щомісяця команда ветеринарних лікарів ВЦ Алден-Вет збирає всю найактуальнішу та найцікавішу інформацію про ваших домашніх улюбленців задля того, щоб вони були здорові, щасливі та відчували себе у безпеці.

Кожен місяць, кожен сезон і кожна нова пора року несуть в собі, як багато приємностей так і небезпек, про які мережа ветеринарних центрів «Алден-Вет» розповість вам сьогодні. З любов’ю та повагою для улюблених клієнтів!

На ринку ветеринарних послуг в Україні, мережа ветеринарних центрів Алден-Вет існує вже рівно 16 років. За цей час ми встигли здобути повагу партнерів, довіру клієнтів та любов ваших чотирилапих улюбленців. Для нас є неймовірно важливим не тільки підтримувати роботу нашої команди, але і зростати задля збільшення рівню комфорту та безпеки наших пацієнтів.

  • Проведено 18 міжнародних конференцій та 160 внутрішніх конференцій;
  • Координується по 36 спеціалізованих стажувань на рік;
  • Організовано більш ніж 745 робочих місць в Україні та закордоном;
  • В середньому обслуговується 450 пацієнтів на день;
  • 1440 хвилин ВЦ Алден-Вет думає про Вас та Ваших улюбленців щодня;

На ринку ветеринарних послуг в Україні, мережа ветеринарних центрів Алден-Вет існує вже рівно 16 років. За цей час ми встигли здобути повагу партнерів, довіру клієнтів та любов ваших чотирилапих улюбленців. Для нас є неймовірно важливим не тільки підтримувати роботу нашої команди, але і зростати задля збільшення рівню комфорту та безпеки наших пацієнтів. До цієї події стартує ексклюзивна, акційна програма з профілактики інфекційних паразитарних захворювань у кішок!

Спеціальна, акційна ціна на вакцинацію вакциною PUREVAX — 285 грн! Ревакцинація — в подарунок!

Дізнавайтеся подробиці в наших клініках. Період акції з 15.06.16 по 31.07.16

Збираєтесь до моря?

Температура води, в якій ваша тварина збирається покупатися, не повинна бути нижче 20 градусів, інакше вихованець може застудитися. Час купання не повинен перевищувати 15 хвилин, особливо в перший раз. Йти на пляж з собакою краще або вранці до 12 годин, або ввечері після 17, і головне до їжі. Не дозволяйте хвостатому пити воду з водойми – в ній можуть бути яйця гельмінтів та збудники вірусних інфекцій, які виділяють інші тварини з екскрементами або під час купання.

Рятуєтесь від теплового удару?

Не залишайте тварину в закритій машині, ані в тіні, ані на прямому сонячному світлі. Тварина сприймає високу температуру зовсім не так, як людина. Як відомо, при надмірній теплопродукції тварини не мають такого компенсаторного механізму, як потовиділення. Вона може отримати як сонячний так і тепловий удар. Під час подорожі не дозволяйте тварині виглядати з вікна на довгий час — це миттєва застуда вушної раковини, особливо, якщо це брахіцефалічні породи (мопс, французький і англійський бульдоги, чіхуахуа).

Збираєтесь на пікнік?

Перед виїздом на природу завжди обробляйте своїх вихованців від ендо- та ектопаразитів. Звертайте увагу на місце вигулу тварини, через надлишок отруйних принад воно може бути небезпечно. Якщо ваша тваринка полюбляє полювання на гризунів, то будь-те обережні — адже вони є переносниками небезпечних захворювань. Комахи приносять дискомфорт не тільки нам, а й нашим вихованцям, подбайте про їх безпеку використавши необхідні засоби. Проконсультуйтесь у лікаря, який препарат краще підібрати для вашого вихованця та будьте впевнені у здоров’ї вашого улюбленця.

ТОП-5 літніх небезпек для домашніх тварин

Кліщ

Одна з перших неприємностей, з якою стикаються наші улюблені вихованці при виїзді на природу, — це кліщі. Для домашніх тварин кліщі загрозливі у першу чергу тим, що вони переносять дуже небезпечні кровопаразитарні захворювання: бабезіоз (або піроплазмоз), ерліхіоз і анаплазмоз. Всі ці захворювання можуть призвести до смерті тварини. Зараження відбувається під час укусу вихованця.

Якщо ви не знаєте, як правильно видалити кліща з вашої тваринки, краще зверніться до ветеринара, який підкаже, як це правильно зробити. Після того як кліща видалено, місце укусу слід обробити звичайними розчинами-антисептиками, наприклад, хлоргексидіном.

Комарі

На природі або на дачі наші вихованці стикаються з комарями. Комарі дошкуляють нашим вихованцям не тільки незручностями у вигляді укусів, але й можуть бути переносниками такого небезпечного захворювання, як дирофіляріоз, яке становить небезпеку і для людини.

Симптоми наявності дирофілярій у тварини:

  • задишка;
  • швидка втома;
  • кашель;
  • проблеми з серцево-судинною та дихальною системою;
  • тромбоз (закупорка) судин.

За наявності хоча б одного з цих симптомів краще звернутися до ветеринарного лікаря для правильної діагностики та допомоги вашому вихованцеві. Адже це захворювання дуже небезпечне для тварини.

Гризуни

Під час прогулянки в лісі або перебуваючи на дачі, вихованець може бути покусаний гризуном (щуром або мишею). Найчастіше це може відбутися через надмірну природну цікавість вихованця, його бажання погратися з ним або й полюючи на нього. Під час укусу гризун може інфікувати домашню тварину такими захворюваннями, як сказ і лептоспіроз, які є смертельно небезпечними не лише для вашого вихованця, але й для вас.

Комахи

Також наші вихованці, перебуваючи на природі, можуть бути покусані комахами, мухами, осами та бджілами, місце укусу яких так само може викликати дискомфорт у тварини. Намагаючись відігнати їх від себе, наші улюбленці тільки провокують небезпечних комах, оскільки останні можуть покусати тварину та залишати жало. Внаслідок чого у тваринки можуть розвинутися вкрай небезпечні алергічні реакції.

Змія

Вихованці дуже люблять гратися та бігати у траві, у якій їх також може підстерігати небезпека. Наприклад, під час бігу випадково натрапити на змію. Змії вкрай небезпечні для домашніх тварин. Найчастіше через свою природну цікавість наші улюбленці страждають від їхніх укусів. Якщо ви помітили кров на вашій тварині, уважно огляньте її, адже можливо це слід від укусу змії. За наявності подібних ознак потрібно терміново відвезти тварину у ветеринарну клініку

Также интересно
Глисты – спасители…
Глисты – спасители…

Не для кого ни секрет, что наличие глистов в организме, как животного, так и человека отрицательно влияет на здоровье. Но иногда, это даже может спасти жизнь пациенту. Новость которая произошла с щенком, является самой курьезной в своей истории. Владельцы длительное время обслуживаются в сети «Алден- Вет», слышали от врачей много историй, но то что произойдет […]

Читать дальше >>
Кон’юнктивіти та отити
Кон’юнктивіти та отити

Кон’юнктивіт – це запалення внутрішньої поверхні повіки, кон’юнктиви, яке супроводжується виділеннями з очей. Кон’юнктивіти бувають гострими і хронічними, односторонніми або двосторонніми. Отит – це запалення зовнішнього, середнього і внутрішнього вуха. У тварин найчастіше зустрічається зовнішній отит. У статті детально розглянемо ці захворювання. На кон’юнктивіт хворіють коти незалежно від віку і статі тварини. Причини запалення кон’юнктиви […]

Читать дальше >>
Хвороби очей котів
Хвороби очей котів

Кішка, навіть домашня, залишається хижаком. Гострий зір необхідний їй для активного життя. Хоча коти короткозорі та їх зір подібний до зору дальтоніків, в темноті вони бачать у шість разів краще. Очне яблуко – це складній і в водночас дуже ніжній орган. Ззовні його захищають повіки, слізна плівка і третя повіка. Захворювання очей зустрічаються в котів […]

Читать дальше >>
Психологія котів. Коти в сучасному світі
Психологія котів. Коти в сучасному світі

Коти були одними з перших тварин, яких люди змогли приручити й  одомашнити. Для багатьох людей їхні улюбленці – члени сім’ї. У них є власний простір у помешканні, іграшки, одяг, інші речі. Спеціально для них складають раціон харчування. І це правильно. Адже тварини – як маленькі діти, котрі потребують нашої любові і турботі. Існує думка, що […]

Читать дальше >>
Подписка на новости

Подпишитесь на наши новости и получайте первыми наши специальные предложения, скидки и новости

Запись на прием
X
Отзыв
X
Поиск
X