Нова клініка на вул. Приозерна, 12Б: за чим можна звернутись?


Наша велика родина поповнилася новою клінікою за адресою вул. Приозерна, 12Б. Наразі це найсучасніша лікарня з останнім обладнанням для діагностики та лікування.  

Саме час познайомитися ближче з клінікою та її лікарями.

У клініці проводиться повний перелік стандартних ветеринарних послуг різного ступеню складності. Повністю оновлена база візуальної діагностики дозволяє проводити такі дослідження: 

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - img-c9fb9753e23b29d27160adfbb459ccc4-v-1-1024x1011.jpg
  • ультразвукове дослідження різних органів та систем;
  • ехокардіографія;
  • електрокардіографія;

Окрім того, наразі проводиться налаштування спеціалізованої МРТ-установки відкритого типу, яка запрацює найближчим часом. 

Вхід до комплексу клініки розділений на 2 частини: для собак і котів. Це допомагає повністю знизити ризики стрес-факторів у кішок і відповідає європейським стандартам прийому тварин. 

Наше завдання надавати вашому улюбленцю кваліфіковану та вичерпну допомогу, яка у короткі строки дозволить встановити діагноз та провести результативне лікування.

Високий рівень хірургії та анестезії дозволяє проводити операції різного ступеню складності та гарантувати усю необхідну допомогу під час оперативного втручання. 

Комплекс обладнаний інфекційним стаціонаром з окремим входом і тотальною дезінфекцією. Велика вигульна зона для клієнтів готелю та стаціонару сприятиме одужанню та знизить ризики стресу для вашого улюбленця.

Прийом проводять кваліфіковані вузькі фахівці: кардіолог, невролог, терапевт, гастроентеролог.

Головний лікар клініки Рубаха Богдана Михайлівна, анестезіолог-реаніматолог, проводить вузькоспеціалізовані прийоми та м’якотканинні хірургічні втручання. Кваліфіковано забезпечує відновлення та підтримку життєво важливих функцій організму тварини.

Плисюк Віталій Миколайович, кандидат ветеринарних наук, талановитий лікар, хірург (різнонаправлена хірургія), займається візуальною діагностикою, а також проводить прийоми по кардіології, неврології та ортопедії. Працює в мережі більше ніж 12 років.

Також наша робота неможлива без лікарів-асистентів, молодих спеціалісти, які прагнуть великих звершень, а також адміністратора та директора, які є професіоналами своєї справи та докладають зусиль, щоб ви були задоволенні обслуговуванням у клініці.

Наші висококваліфіковані спеціалісти подбають про вашого домашнього вихованця, забезпечать його результативним лікуванням та необхідною увагою. 

Адреса: вул. Приозерна, 12Б

Тел.: (068) 368-49-45

Ел. пошта: aldenpriozerna@gmail.com

Чекаємо на ваше знайомство з клінікою та нові зустрічі та на планові вакцинації!

Також цікаво
Новий апарат УЗД на вул. Васильківська, 16
Новий апарат УЗД на вул. Васильківська, 16

У клініці ВЕТПро по вул. Васильківська, 16 встановлено новий ультразвуковий сканер MyLab X5 Vet. Система відрізняється високою швидкістю та ергономічністю. УЗД-апарат оснащений монозвуковими датчиками нового покоління, що забезпечує високу точність діагностики і передачі зображення. Нова УЗД-система дозволяє: провести якісну діагностику шлунково-кишкового тракту, ендокринної та репродуктивної систем; виявити різні патологічні процеси на ранніх стадіях розвитку; швидко […]

Читати далі >>
Новий апарат Minitube SM1 на вул. Васильківська, 16
Новий апарат Minitube SM1 на вул. Васильківська, 16

У ветеринарній клініці “ВЕТПро” за адресою вул. Васильківська, 16 з’явився апарат Minitube SM1, який дозволить більш якісну діагностику у сфері репродуктології. Цей пристрій допоможе всього за пару хвилин визначити концентрацію сперми вашої тварини. Це один з найважливіших показників в оцінці якості племінного матеріалу псів! Записатись на консультацію можна залишивши заявку на сайті або за телефонами: […]

Читати далі >>
Тимчасові зміни графіка роботи на вул. Драгоманова, 31-В
Тимчасові зміни графіка роботи на вул. Драгоманова, 31-В

Вітаємо! з 2 по 4 квітня клініка “ВЕТПро” на вул. Драгоманова, 31-В не буде працювати цілодобово. Новий час роботи: з 10:00 до 20:00. Записатись на прийом можна залишивши заявку на сайті або за телефонами: (068) 150-70-15, (073) 150-70-15. До зустрічі! Будьте здорові.

Читати далі >>
Завершилось оновлення рентгенографічного обладнання у ветеринарному діагностичному центрі на вул. Героїв Дніпра, 18
Завершилось оновлення рентгенографічного обладнання у ветеринарному діагностичному центрі на вул. Героїв Дніпра, 18

В ході оновлення на вул. Героїв Дніпра, 18 встановлений більш досконалий випромінювач, з великими можливостями налаштувань. Рентгенівський  Апарат JPI Cubex 50  характеризується, надійністю, довговічністю, витривалістю, відмінною якістю знімків. Тепер в нас один із найпрогресивніших цифрових детекторів рентгенівського випромінювання IONA2-RF-3643, який дає можливість одержувати знімки з підвищеною деталізацією. Оновлене програмне забезпечення DIGIPAX дозволяє лікарю проводити аналіз […]

Читати далі >>
Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X