Нова клініка на вул. Приозерна, 12Б: за чим можна звернутись?

Наша велика родина поповнилася новою клінікою за адресою вул. Приозерна, 12Б. Наразі це найсучасніша лікарня з останнім обладнанням для діагностики та лікування.  

Саме час познайомитися ближче з клінікою та її лікарями.

У клініці проводиться повний перелік стандартних ветеринарних послуг різного ступеню складності. Повністю оновлена база візуальної діагностики дозволяє проводити такі дослідження: 

  • ультразвукове дослідження різних органів та систем;
  • ехокардіографія;
  • електрокардіографія;

Окрім того, наразі проводиться налаштування спеціалізованої МРТ-установки відкритого типу, яка запрацює найближчим часом. 

Вхід до комплексу клініки розділений на 2 частини: для собак і котів. Це допомагає повністю знизити ризики стрес-факторів у кішок і відповідає європейським стандартам прийому тварин. 

Наше завдання надавати вашому улюбленцю кваліфіковану та вичерпну допомогу, яка у короткі строки дозволить встановити діагноз та провести результативне лікування.

Високий рівень хірургії та анестезії дозволяє проводити операції різного ступеню складності та гарантувати усю необхідну допомогу під час оперативного втручання. 

Комплекс обладнаний інфекційним стаціонаром з окремим входом і тотальною дезінфекцією. Велика вигульна зона для клієнтів готелю та стаціонару сприятиме одужанню та знизить ризики стресу для вашого улюбленця.

Прийом проводять кваліфіковані вузькі фахівці: кардіолог, невролог, терапевт, гастроентеролог.

Головний лікар клініки Рубаха Богдана Михайлівна, анестезіолог-реаніматолог, проводить вузькоспеціалізовані прийоми та м’якотканинні хірургічні втручання. Кваліфіковано забезпечує відновлення та підтримку життєво важливих функцій організму тварини.

Плисюк Віталій Миколайович, кандидат ветеринарних наук, талановитий лікар, хірург (різнонаправлена хірургія), займається візуальною діагностикою, а також проводить прийоми по кардіології, неврології та ортопедії. Працює в мережі більше ніж 12 років.

Також наша робота неможлива без лікарів-асистентів, молодих спеціалісти, які прагнуть великих звершень, а також адміністратора та директора, які є професіоналами своєї справи та докладають зусиль, щоб ви були задоволенні обслуговуванням у клініці.

Наші висококваліфіковані спеціалісти подбають про вашого домашнього вихованця, забезпечать його результативним лікуванням та необхідною увагою. 

Адреса: вул. Приозерна, 12Б

Тел.: (068) 368-49-45

Ел. пошта: aldenpriozerna@gmail.com

Чекаємо на ваше знайомство з клінікою та нові зустрічі та на планові вакцинації!

Также интересно
Переможці конкурсу на обкладинку Ревю. Літо 2021
Переможці конкурсу на обкладинку Ревю. Літо 2021

Нарешті ми можемо дізнатись переможців конкурсу на обкладинку Ревю. Літо 2021! І місце І місце посіли ці прекрасні улюбленці! Саме вони будуть на обкладинці літнього випуску журналів «Ревю. Коти» та «Ревю. Собаки». А також отримують знижку 10% на прийом у мережі ВЦ «Алден-Вет» та «ВЕТПро» та пакет корму Optimeal. ІІ місце Посіли не менш милі […]

Читать дальше >>
Конкурс на обкладинку Ревю. Літо 2021
Конкурс на обкладинку Ревю. Літо 2021

Вітаємо! Як ви знаєте, мережа ВЦ Алден-Вет випускає журнали “Ревю. Коти” та “Ревю. Собаки”.  Оскільки літо вже незабаром, а підготовка нових випусків йде повним ходом, оголошуємо конкурс на обкладинку “Ревю. Літо 2021”!  Ми чекаємо на фотографії ваших улюбленців за параметрами: кіт або собака; формат А4 (297 × 210 мм), вертикальний; друкована якість файлу; Фотографії, які […]

Читать дальше >>
Новий апарат УЗД на вул. Васильківська, 16
Новий апарат УЗД на вул. Васильківська, 16

У клініці ВЕТПро по вул. Васильківська, 16 встановлено новий ультразвуковий сканер MyLab X5 Vet. Система відрізняється високою швидкістю та ергономічністю. УЗД-апарат оснащений монозвуковими датчиками нового покоління, що забезпечує високу точність діагностики і передачі зображення. Нова УЗД-система дозволяє: провести якісну діагностику шлунково-кишкового тракту, ендокринної та репродуктивної систем; виявити різні патологічні процеси на ранніх стадіях розвитку; швидко […]

Читать дальше >>
Новий апарат Minitube SM1 на вул. Васильківська, 16
Новий апарат Minitube SM1 на вул. Васильківська, 16

У ветеринарній клініці «ВЕТПро» за адресою вул. Васильківська, 16 з’явився апарат Minitube SM1, який дозволить більш якісну діагностику у сфері репродуктології. Цей пристрій допоможе всього за пару хвилин визначити концентрацію сперми вашої тварини. Це один з найважливіших показників в оцінці якості племінного матеріалу псів! Записатись на консультацію можна залишивши заявку на сайті або за телефонами: […]

Читать дальше >>
Подписка на новости

Подпишитесь на наши новости и получайте первыми наши специальные предложения, скидки и новости

Запись на прием
X
Отзыв
X
Поиск
X