Новий захист від бліх та кліщів

До довгоочікуваного літа залишилось зовсім недовго. Разом з цим в наше життя увійдуть довгі прогулянки у парках, походи у ліс по гриби та на відпочинок та …. різноманітні паразити.

Саме думки про бліх та кліщів, які чатуватимуть на наших улюблених собак, псує передчуття літнього привілля. На жаль, з кожним роком цих шкідливих комах стає все більше. А засоби захисту, яких на сьогодні багато, втрачають  свою ефективність, тому що вони мало відрізняються один від одного, мають однакові та давно відомі речовини. Паразити пристосовуються до цих речовин, та стійкість до отруйних для них речовин, які містять каплі бід бліх та кліщів, підвищується.

Проте тепер з`явився абсолютно новий захист , який містить нову діючу речовину. Це  – Бравекто®, таблетка проти бліх та кліщів, яка захищає собаку до 12 тижнів, від відомої американської компанії «МСД Енімал Хелс».

Унікальність «Бравекто®» починається вже з форми випуску препарату : на відмінність від давно відомих форм( краплі та нашийники), препарат випустили у формі таблетки.

Таблетка «Бравекто®» має привабливий смак, тому більшість собак погоджуються з`їсти її без додаткових вмовлянь. Такий спосіб значно зручніший, чим обробка собаки іншими препаратами. Не брудниться ні собака, ні власник при обробці, собака може одразу митися, купатися, її можна безпечно гладити та цілувати, навіть дітям. Це попереджує контакт дитини з інсектоакарицидом, тому що він «схований» у собаці, і можна не боятися, якщо дитина буде часто гратися  із собакою.

На відміну від інших інсектоакарицидних препаратів, «Бравекто®» починає діяти вже через  4 години.

Перевагою жувальних таблеток «Бравекто®» є також довгі дія препарата – до 12 тижнів, тоді як іншими препаратами обробку потрібно проводити раз у 3-4 тижні. Завдяки довгій дії препарату

вірогідність того, що буде пропущена обробка , знижується в три рази.

Важливим є також і те, що «Бравекто®» можна застосовувати сумісно з більшостю ветеринарних препаратів, якщо це необхідно, і це було доведено численними дослідженнями.

Підсумовуючи вищезгадане, можна впевнено назвати «Бравекто®» унікальним засобом для захисту собак від кліщів та бліх, за допомогою якого, власники можуть бути впевнені у безпеці не тільки своїх улюбленців, але й дітей.

Гарної і цікавої вам весни та літа із «Бравекто®»!

 aldenvet
на правах реклами