Операция в клинике: собаке удалили часть кишечника из-за проглоченного предмета

В клинику “Алден-Вет” по ул. Ахматовой 16,а, привезли Весту (пес породы кане-корсо). Собака рвала, была вялой, не ела на протяжении более двух недель. По словам владельцев, за это время лечили собаку по-разному во многих клиниках, но безуспешно. Пациентка весом до болезни в 35 кг, попала на приём с весом в 24 кг, сильнейшим истощением, мышечной дистрофией.

Диагностика

После детального собранного анамнеза, физикального исследования и рентгенографии брюшной полости, была выявлена тяжелая патология, связанная с инвагинацией кишечника и наличием инородного тела в тонком отделе кишечника. Предварительный диагноз был поставлен – инородное тело в желудочно-кишечном тракте.

Врачи решили в срочном порядке проводить диагностическую лапаротомию.

Операция

В ходе операции в тонком отделе кишечника обнаружен инородный предмет – тренировочный резиновый снаряд для собак, также вследствие непроходимости образовалась инвагинация кишечника (патологический процесс, при котором одна часть кишечника внедряется в другую).

К сожалению, пришлось удалить большую часть тонкого отдела кишечника пациентки. Владельцам озвучили крайне осторожный прогноз, вплоть до неблагоприятного, так-как собаке после операции в течении 4-5 дней нельзя было употреблять еду и питье.

Выздоровление

Веста все же победила – благодаря своему желанию жить, слаженной работе врачей, правильной интенсивной терапии, а также большому энтузиазму владельцев, которые сделали все от них зависящее для своей питомицы.

Послеоперационный курс Веста прошла замечательно, начала есть и пить, набирать в весе и уже идет на поправку.

Також цікаво
Новий апарат УЗД на вул. Васильківська, 16
Новий апарат УЗД на вул. Васильківська, 16

У клініці ВЕТПро по вул. Васильківська, 16 встановлено новий ультразвуковий сканер MyLab X5 Vet. Система відрізняється високою швидкістю та ергономічністю. УЗД-апарат оснащений монозвуковими датчиками нового покоління, що забезпечує високу точність діагностики і передачі зображення. Нова УЗД-система дозволяє: провести якісну діагностику шлунково-кишкового тракту, ендокринної та репродуктивної систем; виявити різні патологічні процеси на ранніх стадіях розвитку; швидко […]

Читати далі >>
Новий апарат Minitube SM1 на вул. Васильківська, 16
Новий апарат Minitube SM1 на вул. Васильківська, 16

У ветеринарній клініці “ВЕТПро” за адресою вул. Васильківська, 16 з’явився апарат Minitube SM1, який дозволить більш якісну діагностику у сфері репродуктології. Цей пристрій допоможе всього за пару хвилин визначити концентрацію сперми вашої тварини. Це один з найважливіших показників в оцінці якості племінного матеріалу псів! Записатись на консультацію можна залишивши заявку на сайті або за телефонами: […]

Читати далі >>
Тимчасові зміни графіка роботи на вул. Драгоманова, 31-В
Тимчасові зміни графіка роботи на вул. Драгоманова, 31-В

Вітаємо! з 2 по 4 квітня клініка “ВЕТПро” на вул. Драгоманова, 31-В не буде працювати цілодобово. Новий час роботи: з 10:00 до 20:00. Записатись на прийом можна залишивши заявку на сайті або за телефонами: (068) 150-70-15, (073) 150-70-15. До зустрічі! Будьте здорові.

Читати далі >>
Завершилось оновлення рентгенографічного обладнання у ветеринарному діагностичному центрі на вул. Героїв Дніпра, 18
Завершилось оновлення рентгенографічного обладнання у ветеринарному діагностичному центрі на вул. Героїв Дніпра, 18

В ході оновлення на вул. Героїв Дніпра, 18 встановлений більш досконалий випромінювач, з великими можливостями налаштувань. Рентгенівський  Апарат JPI Cubex 50  характеризується, надійністю, довговічністю, витривалістю, відмінною якістю знімків. Тепер в нас один із найпрогресивніших цифрових детекторів рентгенівського випромінювання IONA2-RF-3643, який дає можливість одержувати знімки з підвищеною деталізацією. Оновлене програмне забезпечення DIGIPAX дозволяє лікарю проводити аналіз […]

Читати далі >>
Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X