Перший візит до ветеринарної клініки: питання, які ви повинні поставити лікарю


Дорофєєва Ірина
Лікар-терапевт ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. М. Закревського, 87

У нас у домі радісна подія: з’явилося маленьке пухнасте кошеня або доросла кішка, яку підібрали на вулиці. Але з цією радістю виникає питання: “Що робити далі?”. І тут новоспечені власники згадують про ветеринарну клініку. Отже, що треба запитати у лікаря, щоб надалі не було проблем з тваринкою, адже чим раніше ви звернетесь до лікаря, тим швидше у вас буде гармонія з вашою кішкою чи котиком. 

«А хто в нас котик чи кішечка?»

Цього питання не треба соромитись, бо коли кошеня ще маленьке, людині може бути важко визначити стать кошеня правильно.

«Який вік тварини?»

Якщо кошеня купують, то продавець повідомляє про дату народження. Але коли тваринку підбирають з вулиці – власник не може встановити вік, і в цьому вам допоможе лікар. 

Від віку залежить спосіб правильного годування та догляду за твариною.

«Чи можемо ми чимось заразитись від кота?»

Так, бо деякі грибкові (лишай) паразитарні (демодекоз, глисти), інфекційні (сказ) хвороби заразні для людини та тварини. 

«Як правильно годувати наше кошеня?»

Після визначення віку лікар розповість скільки разів на день і чим годувати тварину, щоб вона була здорова і радувала своїм добрим самопочуттям своїх власників. 

«Коли починати вакцинацію і чи вона потрібна взагалі?»

Вакцинація дуже важлива, оскільки деякі вірусні хвороби дуже небезпечні для тварин і можуть призвести до загибелі. Лікар розповість про те, як підготуватись і коли треба почати вакцинуватись.

«А дегельмінтизацію треба проводити?»

Обов’язково! Бо глисти призводять до зниження імунітету організму і можуть призвести до загибелі вашого кошеняти.

«Як подорожувати з котиком?»

Це дуже важливе питання для тих, хто звик подорожувати. Для поїздок з твариною існують певні правила, і вони відрізняються у різних країнах. Окрім того, для подорожі тварині треба створити певні умови (переноска, заспокійливі препарати). 

«Чи обов’язково каструвати тварину?»

Обов’язково, якщо ви не плануєте мати кошенят і не будете зводити кота з кішками. Давати гормональні таблетки тваринам, щоб вони не «кричали» – не вихід, тому що такі ліки призводять до погіршення здоров’я вашого улюбленця.

«У якому віці кішка може народжувати?»

Вік тварини дуже важливий для отримання здорового потомства. До того ж тварина має бути підготовлена до народження кошенят (вчасно проведена дегельмінтизація, вакцинація і т.д.).

«Як часто треба відвідувати ветеринарного лікаря?»

Ветеринарного лікаря треба відвідувати раз на рік, навіть якщо тварина не хворіє: лікар може помітити зміни у стані тварини, які не помічають власники. Якщо тварина має в анамнезі хронічні хвороби, то лікар порекомендує графік відвідувань індивідуально.

Більш детальні відповіді надасть лікар під час огляду чи консультації!

Также интересно
Дерматологічні хвороби котів
Дерматологічні хвороби котів

Провозен МихайлоЛікар-ординатор ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. Харківське шосе, 53 Дослідження показують, що від 6 до 15 відсотків пацієнтів з сімейства котячих мають як мінімум одну дерматологічну проблему, а багато кішок страждає навіть від декількох хвороб. Наприклад, нещодавнє дослідження серед кішок показало, що у 22 відсотків були прояви двох шкірних захворювань, а у 6 відсотків […]

Читать дальше >>
Опіки котів
Опіки котів

Мухаммад ФатімаЛікар-асистент ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. М. Гришка, 4а Коти неймовірно допитливі тварини: їм усе цікаво, вони люблять досліджувати. Ці домашні улюбленці дуже полюбляють спостерігати за своїми господарями, тому іноді можуть застрибнути на кухонну плитку та отримати опіки подушечок лап або ж перекинути гарячий посуд. Окрім того, коти можуть з’їсти заборонені для них речовини, […]

Читать дальше >>
Захворювання підшлункової залози котів
Захворювання підшлункової залози котів

Шавкун АндрійСтарший терапевт ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. Героїв Дніпра, 18 Підшлункова залоза – орган, який виконує 2 основні функції: ендокринну та екзокринну. Ендокринна роль підшлункової залози полягає у виробленні гормонів, інсуліну і глюкагону, які регулюють рівень цукру в крові. Екзокринна роль підшлункової залози полягає у формуванні ферментів, які необхідні для перетравлення складних харчових компонентів: […]

Читать дальше >>
Панкреатит у кішок
Панкреатит у кішок

Козоріз Олександра, лікар-асистент ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. Анни Ахматової, 16а Ні для кого не секрет, що свята для звичайних людей це час розваг та смачної їжі, а от для ветеринарів – це час напруженої роботи. Адже в такий період спостерігається потік пацієнтів зі “святковими хворобами”. “Святкові хвороби” – досить узагальнене поняття. Розглянемо одну з […]

Читать дальше >>
Подписка на новости

Подпишитесь на наши новости и получайте первыми наши специальные предложения, скидки и новости

Запись на прием
X
Отзыв
X
Поиск
X