Про нас

Сім’я ветеринарних центрів “Алден-Вет” працює з 2000 року. 12 клінік цілодобово ведуть прийом пацієнтів і надають екстрену та планову допомогу тваринам.

  • Візуальна діагностика. Інноваційне обладнання та високий рівень фахівців дають нам можливість діагностувати захворювання і патології на ранніх стадіях.
  • Лабораторная діагностика. В мережі працює п’ять сертифікованих лабораторій. Забір і транспортування матеріалу проводиться відповідно до міжнародних стандартів.
  • Вузькі спеціалісти. Як і люди, наші маленькі пацієнти потребують допомоги спеціалізованих лікарів: кардіологів, неврологів, онкологів. У нашій родині більше 80 вузькопрофільних спеціалістів.
  • Швидка допомога. Ми приходимо на допомогу в ситуаціях, коли немає часу на транспортування тварини. Спеціально обладнаний автомобіль виїжджає до термінових пацієнтів.

«Алден-Вет» надає повний цикл послуг. Звертаючись до нас, ви зможете потрапити на прийом до потрібного фахівця, пройти всі необхідні процедури і діагностику. Завдяки великій команді фахівців ми знаходимо вихід навіть в ситуації, коли інші клініки розводять руками.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X