Пять первых шагов при автотравме

Друзья, сегодня мы расскажем Вам, про пять первых шагов, которые может предпринять хозяин, если собака попала под машину.

Первый шаг

Какими бы не были повреждения, первым делом Вы должны вызвать ветеринарного врача. В клинике животному сделают рентген, УЗИ или МРТ, чтоб исключить переломы или повреждения внутренних органов.

Второй шаг

Постарайтесь запомнить, куда пришелся удар, какой он был силы, с какой скоростью двигался автомобиль. Это существенно сэкономит время врачу, который будет проводить диагностику.

Третий шаг

Место аварии необходимо оградить и по возможности не трогать животное. Перемещая собаку можно усугубить имеющиеся травмы. Если Вы решили доставить питомца в клинику самостоятельно, постарайтесь соорудить носилки, на которых зафиксировать животное.

Четвёртый шаг

Осматриваем повреждения. Если есть закрытые переломы лап, накладываем шину. Для этого можно использовать любую палку и бинт.

Пятый шаг

По мере возможности останавливаем кровотечение. К рваным ранам на туловище прикладываем тугую повязку. Если кровоточит конечность, можно использовать жгут, который наложить выше повреждения на пару сантиметров.

Помните, лучшая помощь при таком виде травм – это оставить всю работу ветеринарному специалисту. Ваше спокойствие и хладнокровие – лучшие помощники в сложившейся ситуации.

Також цікаво
Гематома вуха. Методи лікування
Гематома вуха. Методи лікування

Шевцова Юлія, Головний лікар, лікар-терапевт   ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою:  Харківське шосе,53. Отогематома – це скупчення ексудату або крові між шкірним покривом і вушним хрящем. Цей патологічний процес виникає в результаті травмування кровоносних або лімфатичних судин.   Розвивається отогематома в результаті розриву внутрішньої частини судини. Під тиском, що виник від рідини, шкіра відшаровується від хряща, а […]

Читати далі >>
Хто такий лікар гастроентеролог? Чому необхідно відвести до нього свого собаку?
Хто такий лікар гастроентеролог? Чому необхідно відвести до нього свого собаку?

Малашенко Анастасія, ординатор-терапевт, клініка “ВЕТПро” за адресою: вул. Драгоманова, 31В На сьогодні у світі величезна кількість вузьких фахівців в галузі ветеринарної медицини, одним з таких є гастроентеролог. Так чому ж і в яких випадках Вам з чотириногим другом варто було б відвідати такого фахівця? Спробуємо розібрати прості ситуації та зробити висновки. Гастроентерологія – одна з […]

Читати далі >>
Хвороби носа у собак. Чому з’являються кірки на носі?
Хвороби носа у собак. Чому з’являються кірки на носі?

Стеценко Наталія, лікар-терапевт, спеціаліст УЗД діагностики ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою: вул. Антоновича, 32 Що ми бачимо в першу чергу коли просинаємося? Авжеж, ніс нашого улюбленця!  І звичайно ж хочеться аби цей чудовий носик був здоровим! У здорової собаки ніс холодний і вологий. Він може бути теплим і сухим під час сну, або, іноді, при підвищеній […]

Читати далі >>
Пухлини язика у собак
Пухлини язика у собак

Култикова Єлизавета, Лiкар ВЦ «АЛДЕН-ВЕТ» за адресою: вул. Приозерна, 12Б   На жаль, іноді доводиться стикатися з хворобами, що виникають у наших домашніх улюбленців. У цій статті ми розглянемо такий аспект, як новоутворення на язиці у собак.      Загалом новоутворення – це група хвороб, яка залишається дуже актуальною проблемою у сучасній ветеринарній медицині та не […]

Читати далі >>
Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X