Пять первых шагов при автотравме

Друзья, сегодня мы расскажем Вам, про пять первых шагов, которые может предпринять хозяин, если собака попала под машину.

Первый шаг

Какими бы не были повреждения, первым делом Вы должны вызвать ветеринарного врача. В клинике животному сделают рентген, УЗИ или МРТ, чтоб исключить переломы или повреждения внутренних органов.

Второй шаг

Постарайтесь запомнить, куда пришелся удар, какой он был силы, с какой скоростью двигался автомобиль. Это существенно сэкономит время врачу, который будет проводить диагностику.

Третий шаг

Место аварии необходимо оградить и по возможности не трогать животное. Перемещая собаку можно усугубить имеющиеся травмы. Если Вы решили доставить питомца в клинику самостоятельно, постарайтесь соорудить носилки, на которых зафиксировать животное.

Четвёртый шаг

Осматриваем повреждения. Если есть закрытые переломы лап, накладываем шину. Для этого можно использовать любую палку и бинт.

Пятый шаг

По мере возможности останавливаем кровотечение. К рваным ранам на туловище прикладываем тугую повязку. Если кровоточит конечность, можно использовать жгут, который наложить выше повреждения на пару сантиметров.

Помните, лучшая помощь при таком виде травм – это оставить всю работу ветеринарному специалисту. Ваше спокойствие и хладнокровие – лучшие помощники в сложившейся ситуации.

Кошка села на машину — приметы автомобилиста
Также интересно
Пологи щурів: як підготуватися?
Пологи щурів: як підготуватися?

Чорна КатеринаЛікар екзотичних тварин ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. Героїв Дніпра, 18 Поговоримо спочатку про фізіологічні особливості вагітності щурів. Вагітність у них триває 20-24 дні, народжується від 8 до 15 дитинчат.  Завагітніти щур може починаючи з 5-тижневого віку, але це дуже погано позначиться на її здоров’ї, оскільки організм у такому молодому стані фізіологічно не готовий […]

Читать дальше >>
Сепсис у собак
Сепсис у собак

Терещенко Наталля, лікар-асистент ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. Анни Ахматової, 16а Наші улюбленці постійно контактують з великою кількістю мікроорганізмів: на прогулянці, вдома, під час спілкування з іншими тваринами. Вихованці з сильним імунітетом краще піддаються лікуванню у випадку захворювання, а от лікування ослаблених тварин є набагато складнішим та може мати ускладнення. Що таке «сепсис»? Сепсис – […]

Читать дальше >>
Захворювання підшлункової залози котів
Захворювання підшлункової залози котів

Шавкун АндрійСтарший терапевт ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. Героїв Дніпра, 18 Підшлункова залоза – орган, який виконує 2 основні функції: ендокринну та екзокринну. Ендокринна роль підшлункової залози полягає у виробленні гормонів, інсуліну і глюкагону, які регулюють рівень цукру в крові. Екзокринна роль підшлункової залози полягає у формуванні ферментів, які необхідні для перетравлення складних харчових компонентів: […]

Читать дальше >>
Перша стрижка цуценяти
Перша стрижка цуценяти

Семко Анна, лікар-асистент ВЦ “Алден-Вет” за адресою вул. Антоновича, 32 Перша стрижка цуценяти – момент відповідальний і важливий. Адже кожен хазяїн прагне бачити свого вихованця гарним та доглянутим. Крім того, сплутана і неохайна шерсть може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям малюка.  Багато людей заводять цуценят декоративних порід, але взагалі не мають уявлення в якому віці […]

Читать дальше >>
Подписка на новости

Подпишитесь на наши новости и получайте первыми наши специальные предложения, скидки и новости

Запись на прием
X
Отзыв
X
Поиск
X