Між собакою та його господарем завжди існує певний енергетичний зв’язок. Погодьтесь, приємно піклуватися про наших песиків, адже всі вони такі милі, чуйні та кумедні. Кожен із них з’являється у нашому житті і чогось нас навчає, кожен із них такий унікальний. Якщо одного разу Ви полюбили свого улюбленця, то, повірте, це назавжди!
Беззаперечно самопочуття наших улюбленців залежить від нас. Інфекційні захворювання – велика загроза здоров’ю тварини. Інфекції бувають вірусні та бактеріальні, і в кожної тварини інфекційний процес триває по-своєму. Звичайно, існують випадки, коли все проходить легко, однак часто інфекції призводять і до значних ускладнень.
Інфекційні процеси в організмі тварини виявляються по-різному та вражають окремі системи й органи. Від цього і залежать клінічні прояви та складність захворювання.
Умовно за потенціалом дії на макроорганізм, мікроорганізми можна поділити на декілька класів:
Потенціал дії, а саме вірулентність має вагоме значення, адже це дає змогу зрозуміти, які саме інфекції спричиняють велику загрозу для здоров’я Вашої тварини. Однак існують фактори, що обумовлюють розповсюдження хвороби. А саме сюди належать:
Отже, певна температура навколишнього середовища, вологість та інші фактори обумовлюють загострення деяких інфекційних захворювань восени чи навесні. Ось чому ми маємо так звану «сезонність» захворювань. Саме в цей період ми більше часу проводимо з чотирилапими на прогулянках. Ось тоді й зростає кількість ектопаразитів, які є безпосередніми перенощиками різних захворювань. Також не забуваймо і про велику кількість безпритульних тварин, які переносять чималу кількість хвороб.
Імунізовані, тобто «вакциновані» тварини, менш сприйнятливі до зараження інфекційними захворюваннями, адже профілактика краще ніж лікування. Пам’ятайте, що Ви відповідальні за здоров’я Вашого улюбленця.
Контроль над інфекцією – це :
Своєчасна вакцинація тварин забезпечить не лише захист від інфекційних захворювань, але й збереже Ваше здоров’я. Адже такі захворювання, як лептоспіроз чи сказ – потенційно небезпечні для здоров’я людей.
В Україні на законодавчому рівні вакцинацію проти сказу потрібно проводити з 3-місячного віку. Існують рекомендації щодо основних графіків вакцинування. Детально про це може розповісти лікар-ветеринар і крім того, скласти план оздоровчих заходів та профілактики виникнення інших захворювань.
Якщо Ви й надалі хочете бачити своїх чотирилапих друзів лише радісними та повними енергії, заздалегідь потурбуйтеся і про їхнє майбутнє. Здорова тварина приносить тільки радість і щастя у наше життя.
Подпишитесь на наши новости и получайте первыми наши специальные предложения, скидки и новости