Слідкуємо за зубками вашого улюбленця!

Літо – спекотна пора, коли ми, шкодуючи наших тварин, ведемо їх в клініки на стрижку, дуже часто поєднуючи це з іншими косметичними процедурами. Однією з таких є чищення зубів.

Через якість води, особливості метаболізму тварини, генетичної схильності на зубах відкладається зубний камінь, який призводить до травмування ясен, оголення зубних коренів і парадонтозу. У подальшому все закінчується випаданням зубів і лікуванням інфекції в роті.

Для уникнення цього, в наших клініках ми надаємо послуги зняття зубного каменю ультразвуком. Провести дану процедуру можна як під загальною анестезією, так і без неї. У будь-якому випадку є свої недоліки, про які вам розкаже лікар на прийомі.

Після зняття зубного каменю доктор обов’язково призначить вам обробки ясен протизапальними і протимікробними препаратами. На сьогоднішній день розроблені нові методики лікування хвороб ясен. Наші клініки можуть запропонувати вам лікування за допомогою фізіопроцедур, а також наші лікарі зроблять курс блокад в зубодесневу складку препаратами, що сприяють загоєнню ясен і зміцненню зубів, що хитаються. Такі маніпуляції дають можливість зберегти зуби, які раніше лікарі могли тільки видалити. Для профілактики зубного каменю рекомендовано періодично чистити зуби спеціальними зубними пастами.

Также интересно
Уважаемые клиенты!
Уважаемые клиенты!

На данный момент клиника на ул. Малиновского, 34а не ведет прием пациентов. Вашему питомцу могут оказать помощь по адресам:

Читать дальше >>
Нам 20 лет!
Нам 20 лет!

Скоро «Алден-Вет» празднует День рождения! 6 июля компании исполняется 20 лет. В этот праздник мы дарим подарки.

Читать дальше >>
Обновлён стационар и отель для животных
Обновлён стационар и отель для животных

В клиниках сети обновлено оборудование стационара и отеля для животных. Теперь наши пациенты будут находиться в еще более комфортных условиях.

Читать дальше >>
Новые диагностические возможности: МРТ
Новые диагностические возможности: МРТ

Мы провели модернизацию оборудования — в том числе, МРТ, работающего в клинике на проспекте Героев Сталинграда.

Читать дальше >>
Подписка на новости

Подпишитесь на наши новости и получайте первыми наши специальные предложения, скидки и новости

Запись на прием
X
Отзыв
X
Поиск
X