Абсцес у собак

Абсцес – це запалення, яке може містити гній. Локалізації такої проблеми різні: на самій шкірі, в глибині епідермісу або безпосередньо на внутрішніх органах. Розміри гнійного запалення впливають на складність лікування та стан пацієнта – часто великі пухлини завдають багато болючих відчуттів.

ᐈ Собака лежит фото, фотографии собака лежит на спине | скачать на  Depositphotos®

Чому виникає абсцес у собак?

Проблема виникає в першу чергу через травми шкіри або слизових собаки. Через пошкодження в організм потрапляє інфекція або мікроорганізм. Розвиток інфекції також можливий через укус або недостатну / неправильну гігієну тварини.

Від отримання травми або укусу до моменту прояву захворювання може пройти кілька днів. Починається набряк і набрякання області, а мікроорганізми дуже швидко розмножуються.

Симптоми

Існує ряд симптомів, які дають можливість визначити абсцес у собаки. У першу чергу потрібно звернути увагу на:

  • Слабкість, неактивність, неігрівість тварини.
  • Зниження апетиту і апатичний стан.
  • Підвищена температура тіла.

Собака може також виявляти сильне занепокоєння, так як шишка часто заподіює хворобливі відчуття. Діагностувати утворення на поверхні шкіри можна при ретельному огляді вихованця і тісному контакті. Якщо ж проблема глибше – допомогти може тільки ветеринарний лікар. У мережі ветеринарних центрів «Алден-Вет» у Києві швидко діагностують і видаляють новоутворення. Дізнатися ціну огляду, дослідження та операції можна по телефону.

Лікування

Метод лікування підбирає ветеринарний лікар в залежності від розміру, локалізації та ступеня занедбаності утворення. Якщо проблема невелика і розташовується на поверхні шкіри, можна прискорити дозрівання і очищення гнійника. У більш же складних випадках потрібно проводити всі дії тільки при знеболюванні і в повністю стерильних умовах.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X