Чіпування котів

Чіпування котів – це процедура, яка дає можливість безпечно ідентифікувати домашню тварини. Вона більш ефективна, ніж нанесення тату, клейма або бирки. Ціна процедури не така висока, і таке вкладення швидко окупає себе.

Для чого потрібно чіпування котів?

Існує кілька важливих причин для впровадження чіпа:

  • Чіп забезпечує неможливість підміни тварини.
  • Чіп не дасть вивезти за кордон крадену або хвору тварину.
  • Вихованець зможе брати участь у серйозних міжнародних виставках.
  • Якщо улюбленець загубиться, вам буде легше його знайти.

Чіп – це аналог паспорта, що містить потрібну інформацію. Співробітники клініки або прикордонна служба зможуть переконатися, що перед ними саме те тварина, чий паспорт нададуть. Також наявність такого ідентифікатора значно допоможе в будь-яких юридичних спорах.

Безпека і безболісність

Чіп має невеликі розміри і поміщений в капсулу з біоскла. Вона не викликає алергії і не відторгається організмом – такий матеріал повністю безпечний. Чіп зчитується тільки сканером.

Сама процедура чіпування котів не більш болюча, ніж стандартна ін’єкція. Незручність для тваринни полягає тільки в тому, що місце уколу має бути кілька днів захищено від вилизування і дряпання.

Після впровадження чіпа ветеринарний лікар перевіряє коректність його зчитування спеціальним сканером.

У номері чіпа зашифрована інформація про те, в якій країні зареєстрована тварина, а також дані про його породу, вік і стан здоров’я.

Мережа ветеринарних центрів «Алден-Вет» в Києві проводить процедуру швидко і безболісно для тварини, без наркозу або седації. Ціну та правила підготовки підкажуть за номером телефону клініки.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X