Чіпування собак

Чіпування собак – стандартна процедура для Європи. Вона з’явилася в Україні відносно недавно, але вже популярна серед заводчиків і власників тварин.

Як проходить впровадження чіпа

Сьогодні така процедура – найефективніший метод ідентифікації тварин. Під шкіру пацієнта імплантується капсула з чіпом, який має унікальний номер. Номер вноситься в єдину базу даних. Набір цифр допомагає ідентифікувати країну, де був зареєстрований пацієнт, дізнатися виробника пристрою і додаткову інформацію про собаку.

Для чого потрібно чіпування собак

Наявність чіпа дає можливість:

  • Легально і безпечно перетинати державний кордон разом з твариною: більшість європейських країн допускають в’їзд тільки з наявністю чіпа і ветеринарного паспорта.
  • Убезпечити тварину від підміни. Легко буде довести, що саме ви – власник вихованця.
  • Брати участь у міжнародних виставках.
  • Швидко і легко відшукати вихованця, якщо він пропав. У будь-якій ветеринарній клініці тварину ідентифікують і допоможуть знайти господаря.
  • Систематизувати і спростити прийом у ветеринарних центрах.

Принцип роботи

Сам чіп – це мікросхема, яку можна вважати тільки при використанні спеціального сканера. Чіп знаходиться в капсулі з біоматеріалу, яка не відторгається організмом тварини і не викликає відторгнення. Процедура впровадження чіпа проводиться без наркозу, і пацієнт відчуває не більше незручностей, ніж при ін’єкції. Наступні кілька днів після чіпування собак пацієнти проводять у спеціальному комірі, який не дозволяє торкатися місця ін’єкції і занести інфекцію.

На відміну від інших методів, чіп не може стертися, зарости шерстю або загубитися.

У Києві пройти процедуру можна в будь-якому ветеринарному центрі «Алден-Вет». Ціну уточнюйте по телефону.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X