Грумінг для котів

Грумінг для котів – найважливіша частина гігієни тварини. Така процедура дає можливість позбутися від колтунів (в них особливо часто збивається шерсть довгошерстих порід: персів, мейн-кунів). Регулярний догляд і перевірка стану шерсті у майстра допомагає попередити утворення ковтунів.

Як працює грумер?

Всупереч поширеній думці, грумінг для котів – це не тільки просте вичісування. Процедура включає в себе також:

  • купання;
  • стрижку;
  • розчісування;
  • укладку;
  • догляд за вухами, вусами, кігтиками тварини.

Довіряти вихованця можна тільки фахівцю, оскільки для правильного виконання будь-якої з процедур – будь то стрижка або чищення вух – необхідно не тільки розуміти основні принципи роботи, а й знати особливості порід.

Яким може бути грумінг?

Залежно від призначення процедура може бути гігієнічною, домашньою або виставковою.

Гігієнічна процедура проводиться для утримання котів у чистоті, повному порядку. Майстер проводить стрижку шерсті (якщо це необхідно), підстригає кігті за допомогою спеціальних інструментів. Додатково проводиться видалення зайвої шерсті у вухах і зоні під хвостом. Домашній грумінг майстри проводять, виїжджаючи до клієнта. Він включає в себе не таку велика кількість дій: як правило, це просто стрижка шерсті для спрощення догляду за нею. Якщо це необхідно, майстер без зайвого стресу купає тварину, використовуючи безпечні для неї шампуні і препарати. Регулярні візити фахівця допомагають уникнути утворення ковтунів, які можуть бути небезпечні для здоров’я вихованця.

Віиділити від інших варто виставковий грумінг. Тут майстер може повністю розкрити свій талант. Стрижка котів проводиться так, щоб підкреслити всі породні гідності і замаскувати недоліки. Ціна такої послуги буде трохи вище.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X