Художній візерунок на шерсті

Шерсть тварини може піддаватися не тільки гігієнічній стрижці. Якщо це необхідно, на неї може бути нанесено художній візерунок.

До кого можна звернутися?

Досвідчений майстер по грумінгу може реалізувати будь-які бажання власника. Однак обирати малюнок необхідно, враховуючи такі чинники:

  • тип шерсті;
  • густоту шерсті;
  • відтінок шерсті і шкірного покриву;
  • вага і зовнішній вигляд тварини.

Підібраний візерунок дає можливість грамотно обіграти породні гідності вашого вихованця, що особливо важливо при участі у виставках.

Грумер правильно обере інструменти, якими можна домогтися якісних результатів без шкоди для шерсті та її якості. Обрати майстра ви можете в залежності від складності виконання стрижки.

Як працює майстер художнього візерунка?

Грумінг-фахівці наших ветеринарних центрів мають спеціальне обладнання і інструменти, які дають можливість реалізувати навіть складні ескізи.

Процедура проводиться з мінімальним для тварини стресом. Майстер допомагає звикнути до нової обстановки, знайомиться з вихованцем.

Така послуга популярна серед власників собак дрібних порід і котів з короткою шерстю. Візерунок може виконуватися як окремо, так і в комплексі грумінг-процедур.

Чи потрібно готувати тварину?

Тривало готувати вихованця не потрібно. Самостійне купання або вичісування може тільки перешкодити роботі майстра, особливо якщо ви проводите процедуру вперше. Майстри рекомендують забезпечити улюбленцю мінімальний рівень стресу: заздалегідь підготувати до подорожі та перебування в переносці, якщо це необхідно.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X