Купання котів

Купання котів – складна процедура в силу видових особливостей цих тварин. Більшість котячих люблять спостерігати за рибками або грати з водою з крана, проте купання викликає в них сильний страх. Він і змушує вихованця вириватися, кусатися і дряпатися. Це робить процедуру стресовою і для кота, і для його власників. Сильний страх і переживання можуть завдати шкоди нервовій системі улюбленця, а необережні дії – зробити боляче.

Купання котів: допомога фахівця

Така процедура – дуже відповідальна дію. Більшість власників допускають помилки, які роблять миття не тільки неприємним, але і потенційно небезпечним для тварини.

Шкіра вихованців сильно відрізняється від нашої, і використовувати людські засоби для миття ні в якому разі не можна! Це може привести до серйозних дерматологічних проблем.

Ветеринарний лікар або досвідчений грумер проводить огляд перед купанням кота. Він визначає стан шкіри, можливі захворювання або схильності до них. На основі отриманих даних фахівець розробляє графік миття і підбирає засоби, які вирішать проблеми і точно не зашкодять.

Етапи процедури

Спеціаліст, який проводить процедуру, діє за таким алгоритмом:

  • Проводить первинний огляд, перевіряє стан шкіри.
  • Проводить стрижку кігтів, якщо це необхідно – це дає можливість уникнути зайвих травм.
  • Проводить купання у воді, температура якої становить 35-40 градусів.
  • Ретельно змиває піну і проводить обережну сушку за допомогою спеціального обладнання.

Купання котів часто супроводжується сильним стресом у тварини, особливо якщо проводити процедуру вдома. У домашніх умовах вкрай складно витримати правильну температуру води і сушки. В окремих випадках фахівці грумінг-салонів і клінік використовують спеціальні препарати. Це безпечні для вихованців засоби на основі природних феромонів.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X