Купання собак

Купання собак – це послуга, яка може надаватися за показаннями або на розсуд власника. Вона може входити в комплекс робіт грумера, який доглядає за твариною або ж бути окремою процедурою.

Коли потрібно купати тварину?

Ветеринари рекомендують проводити таку процедуру тільки в деяких випадках:

  • Гігієнічні цілі. Наші пухнасті друзі раді повалятися в бруді або чимось, що має поганий сильний запах. У такому випадку не потрібно чекати або робити великі перерви. Така проблема часто спостерігається у мисливських собак: вони інстинктивно намагаються приховати свій природний запах.
  • Лікувальні цілі. Таке купання собак – важлива частина зовнішнього лікування шкірних захворювань тварин. Призначати таке купання може тільки лікар, який допоможе підібрати препарат для використання.
  • Косметичні цілі. Найчастіше така процедура необхідна для наведення марафету перед виставками.

Якщо для цього немає очевидної причини або рекомендації ветеринара, купати вихованця не потрібно: занадто часте миття може позначитися на стані його шерсті і шкіри.

Чому купання собак потрібно довірити фахівцю?

Мити тварину вдома можна тільки екстрено. Справа в тому, що тільки фахівець зможе правильно визначити стан шерсті і шкіри вашого вихованця. Навіть невеликі дерматологічні проблеми можуть вимагати підбору спеціального шампуню або лікарського засобу.

Також не можна мити улюбленця свої шампунем: люди і собаки мають різну кислотність шкіри. Ваш засіб здатний завдати серйозної шкоди шкірних покривів: вони стануть сухими, з’явиться лупа, свербіння і лущення.

Ветеринарний лікар або майстер по грумінгу проведе огляд тварини і визначить, який засіб потрібно використовувати в залежності від віку, стану здоров’я та рівня занедбаності вихованця.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X