Манікюр

Зоосалон і ветеринарні клініки здійснюють не тільки лікування тварин, а й догляд за ними. Манікюр – одна з процедур, необхідних для не тільки для краси, а й здоров’я вихованців.

Чому ця процедура важлива?

Вихованці, які живуть на вулиці або проводять там багато часу, природним шляхом сточують кігтики об землю та інші поверхні. Ті ж улюбленці, які живуть в квартирах і будинках постійно, не мають такої можливості. Навіть рухомому коту або собаці необхідно відвідувати грумера не менше, ніж 1-2 рази на місяць. Це необхідно для:

  • естетики;
  • гігієни;
  • безпеки.

Ветеринарні центри та грумінг-салони проводять процедуру обережно і враховують фізіологічні і породні особливості пацієнта. Завдяки цьому послуга надається обережно, повністю безболісно і безпечно для пацієнта.

Як проходить манікюр для тварин?

Ветеринари та салони проводять процедури з використанням кігтерізок різного призначення і специфіки. Також застосовуються електричні прилади – кігтеточки. Вони дають лікарю можливість і зменшити довжину пазурів пацієнта, і згладити їх край, щоб вони не були гострими.

Перед проведенням стрижки кігтів лапи пацієнта обов’язково оглядають, щоб процедура була безболісною. Стрижка проводиться на кожному кігтику, в тому числі на прибильних пальцях. Якщо при стрижці з’являються гострі краї, їх можна відполірувати спеціальною пилкою.

Після стрижки кігті можна обробити гігієнічним лаком – він прозорий і дає можливість подарувати кігтям більш здоровий вигляд і приємний блиск.

Манікюр для тварин – це не тільки естетична, але і гігієнічна процедура. Своєчасне її проходження дає можливість зберегти красу і здоров’я вашого вихованця.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X