Обрізання кігтів собак

Обрізання кігтів – це процедура, якій наші компаньйони не завжди раді. Особливо стресовою вона може бути для великих собак, які відчувають незручності і біль, особливо, якщо не звернутися до фахівця, а намагатися провести її самостійно.

Навіщо необхідна стрижка пазурів?

Собаки, які живуть в будинках і квартирах, гуляють недостатньо і мають занадто мало фізичної активності. Їх кігті ростуть швидко, але не сточуються об тверді поверхні, як у тварин, які проживають на вулиці або в дикій природі.

Така процедура необхідна для того, щоб вихованцю було зручно «зібрати» лапу. Також занадто довгі або патологічно зростаючі кігтики можуть заподіювати біль, вростати в шкіру і привести до запалень.

Як проходить обрізання кігтів?

Спеціаліст добре знає, як влаштовані кігті зсередини. Це не тільки частина, яка вже омертвіла, а й частина, яка має кровоносну судину. Якщо при проведенні процедури його зачепити – собака буде відчувати біль.

Стрижка кігтів у цуценят і дорослих пацієнтів здійснюється тільки по омертвілій частини. Спеціаліст оцінює стан тварини, перевіряє, чи немає патологічних вростань, дерматологічних проблем та інших складнощів. Залежно від розміру і породи тварини підбирається метод проведення процедури. Ціна залежить від складності та обсягу робіт. Часто необхідна гігієнічна стрижка шерсті між пальцями і подушками.

Підготовка пацієнта

Часто обрізання кігтів пов’язано не з проблемами проведення процедури, а зі стресом, який відчуває ваш вихованець від поїздки в клініку. Саме тому потрібно зробити цей процес повністю комфортним. Доктор дасть рекомендації по транспортуванню, проконтролює процес знаходження в грумінг-салоні або клініці і розповість, що робити далі.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X