Обрізання кігтів кішки

Стрижка кігтів у кішок – необхідна процедура. Гострі кігтики можуть не тільки пошкодити предмети побуту або подряпати господарів. Іноді вони стають причиною травми у самої тварини. Якщо улюбленець багато гуляє самостійно (наприклад, це приватний будинок), кігтики можуть сточуватися природним шляхом – часто вихованці точать кігті об дерево або будови.

Кігтеточек ж, які знаходяться в квартирах, недостатньо. Такі коти потребують обрізання кігтів у ветеринарного лікаря або в грумінг-салоні. Проводячи таку процедуру самостійно, ви можете не тільки провести її неправильно, але і нашкодити. Ви ризикуєте зачепити судини.

Як проводиться стрижка пазурів?

У ветеринарному центрі стрижка пазурів у кошенят і дорослих тварин проводиться повністю безпечно для тварини. Лікар проводить огляд лап і з’ясовує, чи немає яких-небудь патологій або особливостей, які можуть вплинути на процес.

Спеціаліст візуально визначає, де в пазурі проходить кровоносна судина і проводить стрижку так, щоб її не зачепити. Необережні дії можуть привести до пошкодження судини – це загрожує сильною кровотечею і можливими запаленнями.

Точну частоту проведення процедури встановити не можна. Як правило, обрізання кігтів проводиться в міру їх відростання. Інтервал може становити до трьох місяців, але не менше одного. Ціна процедури не така висока, проте довіряючи її професіоналу, ви впевнені в безпеці тварини.

Як підготуватися?

Кішки можуть піддаватися сильному стресу не тільки під час стрижки, але і через транспортування до клініки або грумінг-салону. Ветеринарні центри нашої мережі використовують спеціальні засоби на основі природних феромонів – вони дають можливість створити комфортну обстановку для тварини.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X