Спортивна стрижка

Послуги грумера припускають стрижку для різних цілей. Поряд з виставковими, гігієнічними та естетичними варіантами, існує спортивна стрижка тварин.

Що це таке?

Процедура, яку проводить грумер, передбачає використання машинки. Після надання такої послуги тварина не залишається абсолютно лисою: вона має недовгу (від півтора до п’яти міліметрів) шерсть, яка в подальшому відростає.

Процедура не завжди доступна і рекомендована ветеринарами. Як правило, тримінгу породи собак з жорсткою шерстю піддавати не рекомендується. Це може привести до псування шерсті і дерматологічних проблем у пацієнта.

Таку послугу грумери і ветеринари надають собакам і котам. Після стрижки на повне відновлення шерсті може піти деякий час. Термін залежить від стану здоров’я, харчування і способу життя пацієнта.

Коли показана спортивна стрижка?

У першу чергу таку послугу рекомендують для довгошерстих тварин, яким жарко і некомфортно в теплу пору року. Відсутність довгої і густої шерсті допомагає налагодити правильну терморегуляцію. Важливо врахувати:

  • Перший час після візиту до майстра вихованець не повинен тривалий час перебувати на сонці – це може привести до дерматологічних проблем.
  • Після проведення процедури поведінка вашого улюбленця може змінитися: багато тварин відчувають стрес, втративши густу шерсть. Період адаптації повинен проходити комфортно.
  • Шерсть може відновлюватися не відразу: спочатку з’явиться пухнастий підшерсток.
  • Перед спортивної стрижкою потрібно проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який оцінить стан шкіри і шерсті тварин.

Також така процедура показана пацієнтам з сильно запущеною шерстю. Така вимушена міра використовується, коли позбутися колтунів не виходить вичісуванням.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X