Стаціонар для гризунів

Лікування гризунів, як і інших домашніх тварин, не завжди можна провести амбулаторно. Стаціонарне утримання дає можливість тримати пацієнта під цілодобовим наглядом фахівця, у потрібному графіку вводити лікарські препарати, коригувати програму лікування в залежності від стану тварини. Готель для гризунів має свої особливості, оскільки кожен представник цього виду відрізняється від інших.

Особливості готелю для гризунів

Таким тваринам необхідний спеціальний догляд. Більш того, більшість ветеринарів, які прекрасно розбираються в лікуванні собак і котів, можуть не розпізнати зміни в стані хом’яка, бурундука або шиншили.

У нашій мережі ветеринарних центрів у Києві працює кілька лікарів-ратологів, які не тільки ведуть прийом гризунів, але і забезпечують їх перебування в правильних умовах.

Стаціонарне лікування таких пацієнтів в «Алден-Вет» проходить у спеціальних боксах. Вони мають можливість регулювання освітлення, температури і подачі кисню. Це особливо актуально для пацієнтів, які виходять з наркозу. Він часто необхідний для гризунів, оскільки цей вид тварин вимагає регулярного чищення зубів. Воно проводиться під анестезією.

Утримання в готелі для гризунів

Якщо мова йде про тимчасове перебування тварини в готелі під час відсутності господарів, необхідно розуміти, що ветеринарний центр може прийняти тільки пацієнтів, які мають:

  • Дійсний ветеринарний паспорт;
  • Підтверджені вакцинації;
  • Підтверджені обробки від паразитів.

Лікування в стаціонарі вимагає дотримання тих же правил. У спеціальному боксі для гризунів тварина може вийти з анестезії під наглядом лікаря і отримати необхідне лікування. Така перетримка проводиться тільки вузькими спеціалістами – ратологами. Ціна послуги може залежати від тяжкості стану пацієнта.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X