Стаціонар для котів

Як і в гуманній медицині, лікування пацієнтів у ветеринарії проводиться як амбулаторно, так і стаціонарно. Стаціонар для котів більше нагадує готель: тварини там утримуються не тільки в комфорті, але і умовах, які найбільше сприяють якісному лікуванню і швидкому одужанню.

Утримання в стаціонарі

У клініках мережі «Алден-Вет» в Києві працюють клініки з різними видами утримання. Тільки прооперовані тварини утримуються у післяопераційному відділенні – воно не тільки проходить додаткові обробки, а й передбачає повністю стерильні умови. Такий готель для котів дозволяє домогтися гарних результатів при реабілітації тварини.

Також існує інфекційний стаціонар. Він необхідний для утримання пацієнтів, які мають інфекційні або вірусні захворювання. Тварини з такого готелю не контактують зі здоровими – і пацієнти з різних відділень не можуть заразитися один від одного.

У незаразному стаціонарі проходить перетримка постояльців, господарям яких необхідно відлучитися.

Як працює стаціонар для котів?

Таке приміщення можна назвати готелем для тварин. Залежно від стану пацієнт отримує необхідне лікування та догляд. Фахівці стежать за:

  • вагою;
  • станом шерсті;
  • станом слизових;
  • настроєм і розпорядком для пацієнта.

Ветеринарні лікарі постійно контролюють тварину і намагаються організувати для неї режим, максимально схожий на домашній. У нашій мережі ветеринарних центрів вихованці різних видів не контактують один з одним – і природні вороги не перебувають у постійному стресі через конфлікти і чужі для них запахи.

Якщо це необхідно, перетримка для котів у ветеринарному центрі включає в себе використання препаратів і кормів, які дають можливість поліпшити стан тварини, запобігти розвитку патологій.

Ціна діб перебування в готелі залежить від складності випадку (тварина під час реабілітації після важкої операції вимагає більше уваги, ніж постоялець без проблем зі здоров’ям).

У нашому готелі для котів встановлені якісні бокси для комфортного утримання тварин. Вони дозволяють регулювати рівень освітленості, температуру і забезпечити подачу кисню.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X