+38 (096) 207 70 20 +38 (073) 207 70 20 +38 (050) 207 70 20

Стаціонар для собак

У деяких випадках лікарі рекомендують пацієнтам лікування в стаціонарі. Як правило, така перетримка потрібна тваринам зі складними захворюваннями, а також тим, хто потребує більшої уваги і постійного контролю лікаря.

Як працює стаціонар для собак?

Багатьом таке приміщення нагадує готель для тварин. Кожен пацієнт знаходиться в індивідуальному боксі, а природні вороги не перебувають в одному приміщенні, щоб уникнути зайвого стресу.

Ми окремо утримуємо тварин, які проходять реабілітацію, лікуються від вірусів або інфекцій і тих, хто знаходиться в готелі. Заражені і здорові постояльці не контактують.

Власники часто переймаються про те, яким буде розпорядок дня вихованця, як за ним будуть доглядати і стежити. У мережі ветеринарних центрів «Алден-Вет» в Києві фахівці організовують для собак комфортні і схожі на будинок умови. Ми ретельно стежимо за графіком вигулу і харчування кожного постояльця і ​​беремо до уваги побажання і поради власників. Також фахівці формують графік в залежності від породи тварини, його стандартної поведінки і режиму дня. Якщо вихованець потребує великої кількості прогулянок і фізичної активності – вона буде забезпечена.

Коли потрібна перетримка?

Існує кілька видів стаціонару для собак. Кожен з них має особливості.

Післяопераційний стаціонар не схожий на стандартний готель для тварин. Пацієнти, які проходять реабілітацію, вимагають більшої уваги лікарів і цілодобового контролю стану і динаміки. Також, якщо це необхідно, цілодобово проводяться маніпуляції. Всі приміщення і поверхні повністю стерильні.

Вірусний стаціонар – це готель, в якому містяться виключно тварини з вірусними / інфекційними захворюваннями. Вони отримують необхідне лікування, регулярно проходять огляди і здають аналізи. Такі пацієнти не контактують зі здоровими постояльцями і тими, хто проходить реабілітацію.

Також існує можливість перетримки для собак. Якщо вам необхідно залишити тварину на певний термін, це можна зробити в безпечних умовах під цілодобовим контролем ветеринарів. Ціна утримання залежить від типу стаціонару і складності догляду за твариною.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X