Стрижка собак

Догляд за домашнім вихованцем полягає не тільки в годуванні і прогулянках, а й підтримці гігієни та краси. Грумери (ветеринарні перукарі) і ветеринари наполягають на регулярних процедурах, які допоможуть зберегти здоров’я і прекрасний зовнішній вигляд тварини.

Коли необхідна стрижка собак?

Така процедура має може проводитися з кількома цілями:

  • гігієнічна;
  • естетична;
  • медична.

У першому випадку користуватися послугами майстра необхідно регулярно. Відвідування і грамотний догляд допомагає контролювати найгустішу шерсть, попереджаючи утворення ковтунів, в яких можуть жити блохи і кліщі. Ковтуни сильно стягують шкіру, і в особливо запущених випадках заподіюють сильні страждання. Також деякі породи мають довгу шерсть на морді. Вона не тільки може бути незручною, а ще й часто призводить до гнійного кон’юнктивіту.

Естетична складова – в бажанні господарів змінити зовнішній вигляд тварини, наприклад, для участі у виставках. Власникам виставкових вихованців доводиться відвідувати перукаря регулярно, оскільки складний візерунок або форма вимагають підтримки і догляду. Вдома таку процедуру провести неможливо. Ціна такої послуги найвища, тому що вимагає майстерності і часу грумера.

Медична стрижка собак проводиться за показаннями ветеринарного лікаря. Вона необхідна, коли проводяться хірургічні операції або візуальна діагностика, при якій шерсть може заважати діям лікаря.

На що ми звертаємо увагу?

Спеціаліст, який проводить процедуру, спочатку оцінює стан шерсті і шкіри пацієнта. Під час роботи грумери приділяють час подушечкам лап, морді собаки (включаючи вуха і шерсть в них), пах і область хвоста.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X