Виставкова стрижка

Участь у виставці – це важлива для власника тварини подія. Підготовка до неї полягає не тільки в роботі над поведінкою вихованця, але і вимагає правильного зовнішнього вигляду собаки або кота.

Особливості виставкової стрижки

Цей вид грумінгу вимагає від фахівця великої майстерності. Така процедура повинна:

  • бути безпечною і не стресовою для тварини;
  • проводитися не менше ніж за два тижні до виставки;
  • підкреслювати породні особливості;
  • маскувати можливі недоліки тіла.

Більш того, образ повинен базуватися не тільки на породі і побажаннях господаря. Він повинен відповідати вимогам Міжнародної кінологічної федерації та Кінологічної спілки України. Майстер, з яким ви працюєте, має не тільки якісно вичісувати і підстригати, а й розуміти, що допустимо стандартами, а що ні.

Як працює майстер?

Фахівці грумінг-салонів мережі ветеринарних центрів «Алден-Вет» працюють із застосуванням професійного обладнання та інструментів. Це дає можливість провести виставкову стрижку правильно.

Ми стежимо не тільки за технічною, а й за психологічною стороною. У салонах ми даємо вихованцю звикнути до нової обстановки, познайомитися з майстром. Якщо це необхідно, майстри використовують абсолютно безпечні природні препарати, що заспокоюють тварину.

Виставкова робота грумера може також включати в себе попереднє купання вашого вихованця, підстригання кігтів і стрижку шерсті. У запущених випадках може знадобитися видалення ковтунів і розплутування вовняного покриву. Якщо необхідно використання косметичних препаратів, ми використовуємо тільки призначенні для собак і котів засоби. Вони дають можливість отримати якісний результат без шкоди для здоров’я.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X