Анестезіологія

Загальна анестезія собаки (вага понад 40 кг)
900 грн
Епідуральна анестезія
750 грн
Послуги анестезіолога під час хірургічного втручання – IІІ категорія анестезіологічного ризику (без вартості препаратів)
700 грн
Послуги анестезіолога під час хірургічного втручання – II категорія анестезіологічного ризику (без вартості препаратів)
600 грн
Послуги анестезіолога під час хірургічного втручання – I категорія анестезіологічного ризику (без вартості препаратів)
450 грн
Реанімація важких станів
1850 грн
Медсон (поверхнева седація собак, вага понад 40 кг)
800 грн
Медсон (поверхнева седація собак, вага 20-40 кг)
700 грн
Медсон (поверхнева седація собак, вага до 20 кг)
600 грн
Загальна анестезія собаки (вага 20-40 кг)
800 грн
Медсон (поверхнева седація) кота, фретки, гризуна
450 грн
Загальна анестезія собаки (вага до 20 кг)
700 грн
Інфільтраційна анестезія
300 грн
Загальна анестезія кота, фретки, гризуна
500 грн
Послуги анестезіолога під час хірургічного втручання – тварина з хронічними захворюваннями (без вартості препаратів)
800 грн

Ветеринарія, як і гуманна медицина, вимагає лікаря-анестезіолога. Цей фахівець бере на себе захист пацієнта від післяопераційної травми і запобігає патології, які можуть виникнути в результаті хірургічного втручання. Саме цей лікар моніторить стан систем організму і контролює стан тварини при проведенні процедур, а також після них.

Коли потрібен анестезіолог?

Всупереч поширеній думці, такий фахівець необхідний не тільки при проведенні складних операцій. До анестезіологічного забезпечення вдаються також при:

Наркоз дає тварині можливість уникнути болю і стресу при проведенні операцій і процедур, а лікар-анестезіолог несе відповідальність за життя і здоров’я пацієнта.

Чи є ризики?

Анестезіологічне забезпечення не призначається пацієнтам, які не пройшли повну інструментальну і лабораторну діагностику. Лікар в першу чергу грамотно визначає ризики, збираючи анамнез і проводячи дослідження.

За результатами призначених досліджень і аналізів анестезіолог продумує забезпечення так, щоб поліпшити анестезіологічний прогноз і правильно підготувати пацієнта до операції. У мережі ВЦ «Алден-Вет» в Києві можна знайти всі види обстежень, необхідних для безпечного проведення операцій.

Чи обов’язково проводити обстеження?

Пацієнти ветеринарних лікарів не знають і не говорять про свої захворювання – і часто їх виявляють саме на етапі обстеження. Перед проведенням будь-яких процедур необхідна консультація анестезіолога, який буде супроводжувати втручання. Наприклад, виявлення патології серцево-судинної системи або системи провідності серця стають одним з важливих критеріїв при оцінці стану вихованця і вимагають спеціальної підготовки перед проведенням операції.

Ціна прийому та анестезіологічного забезпечення залежить від стану і анамнезу пацієнта, а також складності патології. Додаткову консультацію ви можете отримати за телефоном і на прийомі.

Анестезия пожилой собаке

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X