Чіпування

Проблема ідентифікації гостро стоїть практично у всіх країнах. Чіпування – це легка в застосуванні і повністю безболісна технологія, яка дає можливість безпечно для тварини ідентифікувати вихованця.

Переваги процедури

Кілька десятків років технологія розвивалася. У порівнянні з іншими методами вона має кілька важливих переваг:

Для чого потрібно чіпування?

Основне завдання проведення процедури – безпека тварини і дотримання епізоотичних правил. Таке рішення унеможливлює провезення через державні кордони вихованців, які мають сказ або інфекційні захворювання.

Чіпування дозволяє вберегти тварину від підміни під час подорожі або на виставці.
Наявність чіпа дає можливість ввести у ветеринарній клініці більш просту систему прийому та обліку пацієнтів.
У разі втечі або втрати вихованця наявність мітки прискорює процес знаходження та ідентифікації. Більшість європейських країн уже впровадили системи моніторингу тварин.

Як проходить процедура?

Мікрочіп – це повністю стерильна капсула, яка має невеликі розміри. Матеріал біологічно сумісний з організмом і не може бути відірваний.

Сам чіп не можна зчитати і дізнатися що-небудь про тварину – він містить тільки код з 15 цифр.

Впровадження чіпа проходить безболісно без седації пацієнта або введення його в наркоз. Для вашого вихованця процедура буде не більш стресовою, ніж стандартна ін’єкція. Незабаром чіп інтегрується в підшкірний шар. Його неможливо втратити, підробити або замінити.

Мережа ветеринарних центрів «Алден-Вет» в Києві проводить процедуру чіпування. Для консультації про ціну і правила підготовки ви можете звернутися до адміністратора за телефоном.

Обои Рыжий кот с ошейником спит, фотограф Юрьев Ю. Ю на рабочий стол

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X