Дерматологія

Повторний прийом дерматолога
350 грн
Первинний прийом дерматолога
550 грн

Ветеринарний дерматолог займається патологіями найбільшого органу тварини – шкіри. Її стан залежить від великої кількості факторів: зовнішнього середовища, харчування, гормону, системних захворювань. Також саме шкіра є місцем колонізації бактерій, дріжджів і паразитів.

Дерматологічні проблеми має 30% пацієнтів, господарі яких звернулися за допомогою.

Коли потрібен дерматолог?

Часто дерматологічні захворювання розвиваються повільно, і симптоматика може бути різною – від нешкідливої ​​до саморуйнівної. Постійне дряпання або вилизування, облисіння, освіту колтунів – все це може бути симптомом хвороби. До лікаря необхідно терміново звернутися, якщо:

Ветеринар-дерматолог діагностує причини захворювання і призначить правильне лікування, спрямоване на усунення першопричини патології. Симптоматичне ж лікування в більшості випадків є неефективним.

Методи діагностики

Лікар використовує повний комплекс методів діагностики захворювання та вивчення його причин. Це:

Рутинні дослідження виконуються на прийомі, і на підставі їх результатів дерматолог ставить попередній діагноз, призначає лікування. Через час тварину записують на повторний огляд, необхідний для контролю лікування і корекції призначень. Якщо ви перебуваєте в Києві, відвідати дерматолога і пройти повне обстеження можна в мережі ВЦ «Алден-Вет».

Підготовка до прийому

Присутність пацієнта на прийомі є обов’язковим, оскільки навіть детальний опис проблеми і фотографії не можуть надати лікарю повну картину патологічних змін.

За добу до огляду рекомендується не використовувати зовнішні обробки, не чистити вихованцю вуха і не давати системні препарати. Також дерматолог задасть такі питання:

Ціну прийому, аналізів та діагностичних процедур можна дізнатися по телефону.

Вредно ли, что кошки едят свою шерсть?

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X