Дієтологія

Консультація дієтолога зі складанням індивідуальної дієти
650 грн
Повторна консультація дієтолога (корекція дієти)
350 грн

Дієтолог – це лікар ветеринарної медицини, що вивчає харчування здорових і хворих тварин. Такий доктор проводить профілактику захворювань обміну речовин пацієнтів і лікує патології, розробляючи дієту.

Як розробляється дієта?

Режим харчування тваринного формується в залежності від таких факторів:

В окремих випадках дієтолог враховує навіть відтінок вовни. Лікар складає раціон для дорослих тварин, цуценят і кошенят. Кожна фаза зростання кошеня або цуценя має окремі особливості раціону. Якщо ви купуєте вихованця, необхідно пройти первинний огляд, можливі патології будуть виявлені вчасно. У Києві послуга дієтолога доступна в мережі ВЦ «Алден-Вет».

Коли необхідний дієтолог?

До такого фахівця потрібно звернутися, якщо ви помітили:

Надмірна або недостатня вага тварини може бути як проблемою харчування, так і ознакою захворювань інших систем організму. Важливо показати вихованця лікаря і пройти необхідні обстеження. Особливу увагу необхідно звернути на раціон самок під час вагітності та лактації – він повинен містити певні вітаміни і бути збалансованим, враховуючи потреби організму.

Прийом і діагностика

Для підбору раціону дієтолог використовує такі методи досліджень:

Більшість захворювань різних систем організму вимагають спеціальної дієти для тварини. Сформований раціон буде включати в себе необхідні для одужання або підтримки стану елементи.

Ціну прийому і діагностичних процедур ви можете дізнатися по телефону.

Обои кот, собака, миска, ретривер картинки на рабочий стол, раздел животные  - скачать

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X