Дресирування собак

Дресирування (1 заняття)
500 грн
Дресируваня (1 заняття, виклик спеціаліста на дім)
950 грн

Дресирування – це процес виховання і навчання собаки. Розумна, слухняна і добре вихована тварина завжди знає межі і не виходить за рамки. Такого результату неможливо досягти без допомоги фахівця. Довгі і наполегливі тренування необхідно починати з самого раннього віку – тоді і результати ви отримаєте швидко.

Навіщо потрібне дресирування?

Як правило, допомога необхідна для:

Від цілей дресирування залежить вибір тренера, який буде працювати з цуценям, майданчики для занять і програми тренувань. Робота починається з загального, базово курсу слухняності – він необхідний для того, щоб закласти основи майбутньої роботи.

Коли потрібно починати?

Власники вважають, що починати заняття потрібно у віці півроку і пізніше. Однак вже у віці 3-5 місяців ваш щеня – це допитлива істота, яка з легкістю буде сприймати навчання. Відсутність будь-якого виховання до півроку може негативно позначитися на результатах роботи в майбутньому.

На цьому етапі тренер працює з підопічним в максимально ігровій формі – це сприяє запам’ятовуванню команд і патернів поведінки. Потрібно заздалегідь переконатися в тому, що обраний вами фахівець має необхідний досвід роботи саме з вашої породою, оскільки поведінка чихуахуа сильно відрізняється від алабая, а повадки і характер лабрадорів – від такс.

Дресирування собак в Києві – популярна послуга. Однак необхідно уважно вибирати тренера. Він повинен мати серйозний досвід роботи з собаками різних порід, підтверджену кваліфікацію і базу контактів. Ціна тренувань залежить від породних особливостей тварини, її характеру і темпераменту. Існує думка про те, що тренування невеликих і середніх собак вимагає менше наполегливості і сил, проте заняття з джек рассел можуть бути складніше роботи з вівчаркою або хаскі.

Дрессировка собак в домашних условиях: команды и жесты

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X