Фелінологія

Первинна консультація фелінолога
550 грн
Повторна консультація фелінолога
400 грн

Фелінолог – це ветеринар, який вивчає кішок, їх поведінкові особливості і специфіку перебігу та лікування захворювань. Такий фахівець глибше вивчає фізіологічні, психологічні та анатомічні особливості кожної породи.

Коли потрібно йти до лікаря?

Перший візит необхідний відразу після покупки кошеня або дорослого кота. Спеціаліст огляне тварину, проведе необхідні діагностичні процедури і дасть оцінку стану здоров’я вашого вихованця. Фелінолог складе план профілактичних дегельмінтизацій і вакцинацій.

Ветеринари рекомендують приводити тварину на огляд не рідше, ніж раз на півроку. Така профілактика дає можливість вчасно виявити патології та схильність до захворювань. Якщо ви помітили найменші зміни в поведінці або стані кота або кішки – необхідно терміново звернутися до лікаря.

Як працює фелінолог?

Основне завдання такого фахівця – зробити всі маніпуляції найменш стресовими для тварини. Збір анамнезу, діагностика і забір аналізів проводяться максимально обережно і з поправкою на особливості характеру пацієнта. Лікар використовує такі методи діагностики:

До 90% кішок протягом життя мають нездужання різної природи і ступеня тяжкості. Фелинологи враховують породні особливості тварин, що дає можливість швидко з’ясувати причину патології і призначити лікування.

Особливості підготовки до прийому

Прийом повинен бути максимально спокійним для тварини. Необхідно зберігати спеціальну перенесення у відкритому доступі, щоб вихованець не асоціював її з поїздками і стресом. Перед візитом краще записатися заздалегідь, щоб не очікувати прийому. Мережа ВЦ «Алден-Вет» в Києві використовує спеціальні препарати на основі феромонів – вони сприяють заспокоєнню і зняттю стресу. Речовини абсолютно безпечні для тварини.

Ціна прийому фелинолога може залежати від складності випадку і пацієнта. Додаткову консультацію ви можете отримати за телефоном.

Крупным планом милый кот рассматривается врачом-ветеринаром | Премиум Фото

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X