Грумінг

Догляд за зовнішнім виглядом вихованця принципово важливий для будь-якого господаря, оскільки від гігієни може залежати здоров’я улюбленця. Сплутана і неохайня шерсть виглядає не тільки погано, але і може завдавати значний дискомфорт тварині.

Грумінг – комплекс процедур по догляду за шерстю, шкірою, кігтями, вухами і очима тварин. Може виконуватися як в гігієнічних цілях, так і для поліпшення зовнішнього вигляду вихованця.

Навіщо взагалі потрібна стрижка вихованцеві?

Види стрижок

Видів стрижок існує дуже багато: косметична, гігієнічна, виставкова, спортивна, модельна або ви можете вдатися до креативності та підстригти «під лева». Тваринам заплітають коси або хвостики. А влітку краще віддати перевагу короткій стрижці, щоб вашому улюбленцю було комфортно.

Якщо у вашого вихованця шерсть дуже густа і пухнаста – не варто її відрощувати. Інакше вона буде сплутуватися в клаптики, які в будь-якому випадку доведеться зістригати.

По можливості стрижка повинна бути максимально простою і акуратною, а за часом тривати недовго, щоб вихованець не втомився. Власнику варто заздалегідь обговорити з майстром усі нюанси.

З чого складається процес грумінгу?

Повний комплекс робіт повинен складатися з мийки і сушки, розчісування, безпосередньо стрижки, підрізання кігтів, чищення вух.

Дуже важливо, щоб у грумера, який виконує стрижку, був великий досвід спілкування з тваринами, адже до кожної тварини потрібно знайти індивідуальний підхід, зуміти викликати довіру і заспокоїти.

У наших ветеринарних клініках ви можете звернутися за послугами до грумерів і отримати висококваліфіковану допомогу без стресу і шкоди вихованцеві!

 

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X