Кардіологія

Повторний прийом кардіолога
400 грн
Первинний прийом кардіолога
550 грн

Сфера роботи ветеринара-кардіолога охоплює будову, розвиток і патології серцево-судинної системи тварин. Такий фахівець діагностує захворювання, виявляє причини їх появи і призначає лікування. Його рекомендації також дають можливість провести грамотну профілактику хвороб серця, які є найпоширенішою причиною звернення в клініку.

The latest on veterinary cardiology

У яких випадках необхідний кардіолог?

Крім планового огляду, який ветеринари рекомендують проходить не рідше, ніж раз на півроку, потрібно звернутися в клініку, якщо у вихованця:

При появі одного або декількох симптомів важливо записатися саме до вузького фахівця – ветеринарного кардіолога. Якщо ви помітили, що дихання тварини стало важким, з’явилися хрипи – необхідно терміново звернутися за екстреною допомогою.

Прийом і діагностика

Відвідування фахівця не вимагає спеціальної підготовки пацієнта. Для діагностики патологій серцево-судинної системи фахівець вживає:

Обстеження дозволяє виявити схильність до захворювань серцево-судинної системи або виявити їх на ранній стадії. У Києві ви можете записатися в мережу ветеринарних центрів «Алден-Вет» – ми гарантуємо якісну допомогу і невисоку ціну обстежень.

На які породи варто зверніти увагу?

Власникам тварин певних порід кардіологи рекомендують особливо ретельно слідкувати за станом улюбленця. Серед собак в «групу ризику» входять боксери, добермани, кокер-спанієль і карликові породи (йорки, шпіци, чихуахуа). Якщо говорити про кішок, найчастіше від серцево-судинних захворювань страждають мейн-куни, британці, сфінкси, перські коти, регдолл і російська блакитна.

Pet Cardiology Services | Animal Care Unlimited, Columbus, OH

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X