Нефрологія

Первинна консультація нефролога
550 грн
Повторна консультація нефролога
400 грн

Нефролог – це вузький фахівець, який вивчає сечовидільну систему тварин, її патології. Лікар може діагностувати, вилікувати і запобігти захворюванням нирок, сечоводів, сечового міхура і сечовипускального каналу. Сьогодні близько 30% пацієнтів, які приходять на первинний прийом, мають патології нирок або нижніх відділів сечовидільної системи.

Коли потрібен нефролог?

Більшість господарів швидко виявляють симптоми захворювань нирок та сечовидільної системи. Вони помітні кожному, хто стежить за станом вихованця. Як правило, такі патології можуть призводити до:

В окремих випадках акт сечовипускання в недозволеному місці може бути не поведінкової проблемою, а наслідком захворювання. Ветеринарний нефролог допоможе у виявленні такої проблеми.

Методи діагностики

Сучасні методи дослідження та діагностики дають можливість оперативно діагностувати патології сечовидільної системи. Залежно від стану вашого вихованця лікар може використовувати:

Ціна консультації нефролога і діагностики набагато менше, ніж лікування запущеної проблеми. Якщо ви перебуваєте в Києві, вузькі фахівці мережі «Алден-Вет» допоможуть швидко і якісно виявити причини патології та усунути її.

Як підготувати пацієнта до прийому?

Лікарі не наполягають на спеціальній підготовці тварини перед прийомом. Однак, якщо планується проведення УЗД, для його максимальної інформативності пацієнт повинен мати повний сечовий міхур і порожній шлунок. Ми рекомендуємо обмежити харчування котів до проведення процедури і віднести собаку в клініку в переносці або не на руках.

Анализ мочи собак и кошек

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X