Неврологія

Лікар-невролог – це фахівець ветеринарної медицини, спеціалізація якого будова нервової системи, її функції, норми і патології. Неврологічні захворювання – одні з найпоширеніших у ветеринарній медицині, і велика кількість пацієнтів надходить в клініку саме з такими проблемами. Неврологія також вивчає вплив нервової системи і її патологій на інші органи і системи організму.

Коли пацієнту необхідний невролог?

Ветеринари виділяють різні симптоми неврологічних проблем у пацієнтів. Їх класифікують залежно від ступеня прояву. До найпоширеніших відносять:

При виявленні таких симптомів у тварини, її необхідно обов’язково показати ветеринарному неврологу.

Методи діагностики

Правильна діагностика у ветеринарній неврології дає можливість на ранніх етапах виявити неврологічні захворювання і їх причини. Лікар може вдатися до таких методів:

Спеціаліст візуальної діагностики надає результати д

ослідження неврологу. На їх підставі лікар може поставити або підтвердити діагноз, сформувати схему лікування і дати максимально докладні рекомендації.

Обидва методи дослідження абсолютно нешкідливі для пацієнта. У Києві КТ і МРТ-діагностику проводить мережу ветеринарних центрів «Алден-Вет». Ціна послуги може варіюватися в залежності від поставлених діагностичних завдань. Зверніть увагу: обидва види діагностики проводяться виключно під анестезією, щоб отримати точний результат і не піддавати вихованця стресу.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X