Офтальмологія

Тест Ширмера (обидва ока)
155 грн
Шунтування передньої камери ока
2050 грн
Повторний прийом офтальмолога
400 грн
Первинний прийом офтальмолога
550 грн

Ветеринарний офтальмолог – це фахівець, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань очей у тварин. Область роботи цього лікаря – не тільки безпосередньо очне яблуко, але його придатки (повіки, слізні органи, кон’юнктива), навколишня жирова тканина, що оточує кісткова тканина.

Коли настав час звернутися до лікаря?

До ветеринарного офтальмолога потрібно звернутися, якщо ви помітили найменші відхилення в зовнішньому вигляді очного яблука або поведінці улюбленця. Про наявність серйозної проблеми може свідчити:

Необхідно уважно стежити за станом очей вихованця, зміни можуть бути не офтальмологічної проблемою, а проявом інших серйозних захворювань – найчастіше інфекційних.

Як приймає офтальмолог?

Огляд такого фахівця починається зі збору анамнезу: інформації про вік, стан пацієнта, перенесені захворювання і втручання. Лікар використовує такі методи діагностики:

Приблизно 10% від загальної кількості пацієнтів мають проблеми офтальмологічного характеру. Якщо ви помітили зміни в поведінці тварини, нетипові зміни виділень з очей, необхідно терміново звернутися до ветеринара-офтальмолога. Ціна своєчасного огляду та консультації буде значно нижче лікування ускладненої проблеми.

Як підготувати вихованця до прийому?

У разі, якщо візит позаплановий (гостра ситуація), важливо відразу ж звернутися в клініку для запису на прийом і отримання рекомендацій. Спеціаліст клініки по телефону дасть вам інструкції, як потрібно діяти до візиту до ветеринарного центру і як правильно транспортувати такого пацієнта. Якщо ваш улюбленець отримав травму, необхідно захистити очі від лап, надягти захисний комір або ж зафіксувати кінцівки так, щоб пацієнт не мав доступу до очного яблука.

Якщо ви відвідуєте фахівця планово, необхідно заздалегідь записатися на прийом. У мережі “Алден-Вет” в Києві ви можете зробити це по телефону або ж залишивши заявку на сайті.

Как правильно протирать глаза собаке?

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X