Онкологія

Хіміотерапія (1 сеанс, внутрішньовенна інфузія) – III категорія
1250 грн
Хіміотерапія (1 сеанс, внутрішньовенна інфузія) – II категорія
1000 грн
Хіміотерапія (1 сеанс, внутрішньовенна інфузія) – I категорія
750 грн
Взяття біопсії
280 грн
Повторний прийом онколога
400 грн
Первинний прийом онколога
550 грн

Ветеринарний онколог вивчає доброякісні та злоякісні утворення у тварин. Цей фахівець виявляє механізми виникнення таких утворень, діагностує можливі патології і складності, а також займається профілактикою і лікуванням. Кількість онкологічних захворювань зростає, і сьогодні 70% літніх пацієнтів мають злоякісні утворення.

Коли необхідний онколог?

Для онкологічних захворювань важлива своєчасна діагностика. Чим раніше буде виявлено освіту або встановлена ​​схильність, тим більше шансів на здорове життя має пацієнт. Терміново звернутися до лікаря потрібно в таких випадках:

Будь-який з цих станів може бути ознакою розвитку серйозних захворювань.

Діагностика і лікування

Онколог використовує стандартні для ветеринарного лікаря методи:

Якщо ви перебуваєте в Києві, необхідні обстеження доступні в мережі ВЦ «Алден-Вет». Ціну кожної процедури можна дізнатися по телефону або під час прийому.

Несвоєчасна діагностика і недотримання господарями превентивних заходів призводить до збільшення онкохворих пацієнтів. Це захворювання «молодшає» і на даний момент все більше молодих пацієнтів мають новоутворення.

Як готувати тварину до прийому онколога?

Ветеринари рекомендують проводити огляд і маніпуляції натщесерце (8-10-годинна голодна дієта). Також необхідно зібрати результати досліджень, якщо такі проводилися раніше.

Постарайтеся зробити похід або поїздку до ветеринара спокійною для вихованця, адже зайвий стрес може перешкодити діагностиці і сильно зашкодить тварині. Візьміть з собою іграшку або добре знайомий предмет, який буде асоціюватися з будинком.

У кота текут слюни постоянно - что делать? | Блог ветклиники "Беланта"

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X