Ратологія

Первинна консультація ратолога
550 грн
Повторна консультація ратолога
400 грн

Ратолог – це вузький фахівець, який займається гризунами. До них відносяться:

Також цей доктор займається лікуванням кроликів, які не належать до гризунів. Важливо розуміти, що не кожен ветеринар може правильно діагностувати захворювання таких тварин, так як вони мають серйозні видові особливості.

Як працює ратолог?

Гризуни і кролики – дуже скритні тварини. Найчастіше вони маскують симптоми захворювань і тільки в критичній ситуації дають господарям зрозуміти, що щось не так. Саме тому необхідно проводити регулярні профілактичні огляди в клініці, адже вони дозволяють виявити захворювання на ранніх стадіях. У домашніх же умовах необхідно стежити за апетитом вихованця і його активністю. Якщо ви помітили найменші зміни – необхідно терміново звернутися до ратологу.

Постановка діагнозу

Для діагностики патологій використовуються ті ж методи, що і в інших напрямках ветеринарії. А саме:

Ціна кожного виду діагностики залежить від виду тварини і його породних особливостей. Діагностика дає можливість вчасно визначити захворювання. Лікарів, які вивчають гризунів, не так багато. У мережі ВЦ «Алден-Вет» працює кілька докторів, які мають профільну освіту і вузьку спеціальність. Ветеринарні клініки знаходяться в Києві, і ви можете записатися за допомогою через онлайн-форму на сайті або ж по телефону.

Поширені проблеми

Травоїдні гризуни (до них відносяться морські свинки, дегу, шиншили) найчастіше страждають від патологій, пов’язаних з зубами, кишечником і шлунком – це перше, на що зверне увагу ратолог. Однак ці тварини страждають і від тих же захворювань, які можна зустріти у собак і котів. Мишоподібні гризуни (це щури і хом’яки) часто схильні до патологій дихальної системи і онкологічних захворювань. Також у них спостерігаються проблеми з зубами.

Хомяк удивил всех, когда сделал крутой акробатический трюк - видео

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X