Репродуктологія

Родопоміч (за кожну наступну годину)
205 грн
Родопоміч (перші 2 години)
650 грн

Репродуктолог – це фахівець, який вивчає нормальний стан репродуктивної системи, а також патологічні стани, які можуть привести до ускладнень або безпліддя тварини. Цей лікар контролює всі процеси:

Супровід кожного етапу дає можливість правильно спланувати вагітність і відтворити здорове потомство без шкоди для матері.

Коли потрібен репродуктолог?

У першу чергу до такого лікаря необхідно звернутися при плануванні вагітності вихованця. Також фахівець займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань репродуктивної системи тварин. Відвідування лікаря буде обов’язковим, якщо:

Регулярний терапевтичний огляд дає можливість на ранніх етапах виявити патології або схильності до них.

Аналізи і дослідження

Ветеринар-репродуктолог використовує всі доступні методи діагностики захворювань. Це аналіз крові на вміст гормонів, загальний аналіз крові та сечі, біохімічні аналізи і цитологічні дослідження. В окремих випадках необхідно провести візуальну діагностику – це може бути УЗД або рентген.

Допомога репродуктолога потрібна не тільки при плануванні вагітності. Саме цей фахівець якісно діагностує і лікує захворювання статевої системи, а також вибудовує план їх профілактики, враховуючи породні особливості тварини. Якщо ви перебуваєте в Києві, отримати детальну консультацію лікаря можна в мережі ВЦ «Алден-Вет».

Помнят ли кошки своих котят, как долго помнит кошка подросшего детеныша?

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X