Вакцинація

Вакцинація полівалентною вакциною (зі сказом)
550 грн
Вакцинація полівалентною вакциною (без сказу)
450 грн
Вакцинація моновалентною вакциною (сказ)
205 грн
Вакцинація моновалентною вакциною
250 грн

Необхідність щеплень, їх кількість, графік і призначення хвилюють кожного відповідального власника тварини. Вакцинація проводиться для профілактики вірусних інфекцій у дітей та дорослих собак і котів.

Чому це важливо?

Вакцини є найнадійнішим способом захистити тварину від більшості захворювань: чуми, гепатиту, ентериту, лептоспірозу та інших. Важливо розуміти, що навіть тварина, яка не залишає межі квартири, може захворіти, адже часто збудник захворювання потрапляє в будинок на одязі, взутті власників.

Щеплення ні в якому разі не можна проводити самостійно – це не тільки неефективно, але й небезпечно для тварини. Ціна процедури у ветеринарній клініці не така висока, і ви зможете бути впевнені в безпеці улюбленця.

Дотримання графіка

Вкрай важливо правильно вибрати час проведення процедури. Занадто рання, наприклад, вакцинація, може негативно позначитися на організмі пацієнта. Також необхідно пройти огляд і консультацію ветеринарного лікаря, так як вихованець на момент уколу повинен бути абсолютно здоровий.

При першому прийомі у терапевта складається графік щеплень, які потрібно зробити собаці або коту. Він буде залежати від віку, стану і породи тварини. Більшість вакцин вимагають дотримуватися часовий інтервал для ефективного захисту організму.

Як підготуватися?

Власники дорослих собак знають, що вакцинація вимагає спеціальної підготовки.

Перед процедурою повинна бути проведена дегельмінтизація тварини. Для прогону глистів можна використовувати тільки препарати, рекомендовані вашим ветеринаром. Після проведення дегельмінтизації краще утриматися від прогулянок і контакту з іншими тваринами.
Щеплення може бути зроблено тільки абсолютно здоровій тварині, яка пройшла огляд у ветеринара і, якщо це необхідно, діагностичні процедури. Дізнатися скільки коштує прийом можна по телефону.
При складанні графіка необхідно погоджувати всі терміни з датами вакцинації від чуми.

Чому потрібно проходити вакцинацію в клініці?

У першу чергу це питання безпеки і здоров’я вашого вихованця. Будь-яке щеплення – це стрес для організму, і вихованець повинен бути під контролем фахівця. Схильність до захворювань, стан внутрішніх органів, загальне самопочуття – навіть найдосвідченіший власник не зможе грамотно визначити, чи можна проводити процедуру.

Другий фактор – необхідність отримати і правильно заповнити паспорт тварини. У ветеринарній клініці оформлять документ або, якщо він вже є, поставлять необхідні відмітки про проведення вакцинації. Такий паспорт необхідний для подорожей з вихованцем, і його неможливо отримати без офіційно підтверджених обробок і щеплень.

Вакцинация домашних животных: лучше поздно, чем никогда | greenbelarus.info

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X