Візуальна діагностика

Абдомінальне УЗД; шлуночків мозку
500 грн
Рентгенографія (1-ї проекції)
330 грн
Рентгенографія (2-ї проекції)
270 грн
Рентгенографія (3-ї і подальших проекцій)
230 грн
Комплексне УЗД-обстеження
1250 грн
УЗД одного органу
450 грн
МРТ (3 зона та наступні)
1050 грн
МРТ (2 зона)
1250 грн
МРТ (1 зона)
1450 грн

Візуальна діагностика – найбільш зручний і безболісний спосіб точно оцінити стан серцево-судинної системи, опорно-рухової системи, органів черевної порожнини тварини на ранніх стадіях.

Види візуальної діагностики:

УЗ-діагностика

Цей метод діагностики використовують для оцінки практично всіх систем і органів вихованця. Це найпопулярніший, простий і інформативний метод дослідження і постановки діагнозів, а також оцінки динаміки лікування.

Недолік методу в тому, що глибина проникнення ультразвуку в тканини обмежений, неможливо перевірити, що відбувається глибоко в тканинах.

МРТ і КТ

МРТ (магнітно-резонансна томографія) – це високотехнологічний неінвазивний метод дослідження. У ньому використовуються радіохвилі і магнітне поле, а дані, які зчитуються томографом, візуалізуються комп’ютером. Він застосовується для уточнення діагнозу в тих випадках, коли інші методи не дають достовірного результату.

КТ (комп’ютерна томографія) – метод візуальної діагностики без контакту з поверхнею шкіри пацієнта. В основі методу КТ лежить дія рентгенівських променів.

Рентген

Це дослідження внутрішньої структури тіла шляхом просвічування його рентгенівськими променями і фіксування результатів на спеціальну плівку.

Рентгенівські промені, при проходженні через тканини, дозволяють бачити точну і достовірну картину їх структури і щільності.

Рентген часто використовується у ветеринарній практиці оскільки цей вид обстеження має високу точність і інформативність.

Ендоскопічне дослідження

Ендоскопія є обстеженням внутрішніх структур за допомогою гнучкого зонда для візуального дослідження.

Існують наступні види ендоскопії, що застосовуються у ветеринарії:

Мієлографія

Являє собою введення в субарахноїдальний канал хребетного стовпа контрастної речовини і отримання знімків кісток, порожнин, нервових корінців та інших структур хребта. Існують захворювання хребта у собак і кішок, які характеризуються різними видами пошкоджень структур спинного мозку. Мієлографія дозволяє виявити подібні захворювання.

Коли необхідна візуальна діагностика?

При будь-яких підозрах на захворювання і пошкодження внутрішніх органів, кісток тварини. При необхідності ветеринарний лікар обов’язково призначає якийсь із способів візуальної діагностики.

У нашій клініці ваш вихованець може пройти всі види візуальної діагностики на сучасному і точному обладнанні.

УЗИ для домашних животных в Казани: цены, отзывы и адреса

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X