Зоопсихологія

Консультація зоопсихолога (виклик фахівця додому)
950 грн

Зоопсихолог – це лікар ветеринарної медицини, що вивчає психологію наших вихованців. Його спеціалізація – поведінка тварин, їх звички, сприйняття світу і відносини з іншими представниками свого виду і господарями. Саме цей фахівець виявляє причини нетипового або некомфортного для господаря поведінки вихованця, становить плани корекції і виховання, реалізує їх і контролює прогрес.

Коли допоможе зоопсихолог?

Як правило, більшість господарів вирішує відвідати такого фахівця, якщо поведінка тварини змінилося в гіршу сторону і не коригується доступними методами в домашніх умовах. Вам обов’язково потрібна консультація, якщо:

Зоопсихолог – це в першу чергу лікар. Деякі зміни поведінки тварини викликані не стресом, а захворюваннями. Правильна діагностика дає можливість з’ясувати причини порушень і усунути їх.

Як проходить прийом?

Основним методом діагностики такого фахівця є спостереження, збір анамнезу та огляд, тому завдання господарів – забезпечити комфортні умови. Стрес від переноска, поїздки і нових людей може сильно нашкодити вихованцю і не дати зоопсихологу отримати якісні результати діагностики.

Ми рекомендуємо дати пацієнту повний доступ до переноски: у нього повинна бути можливість понюхати її, залізти всередину добровільно. У свідомості вихованця переноска не повинна асоціюватися зі стресом – це повинен бути домашній, знайомий і безпечний предмет. Буде правильно взяти з собою іграшку, подушку улюбленця, щоб він міг відчувати знайомий запах.

У мережі ветеринарних центрів «Алден-Вет» ми використовуємо спеціальні, абсолютно нешкідливі препарати. Вони містять природні феромони, які допомагають заспокоїтися. Наші зоопсихологи дають пацієнтам можливість принюхуватися, адаптуватися до нових умов, вивчити кабінет. Прийом проходить спокійно, без зайвого стресу. Записатися на прийом в Києві ви можете через форму на сайті або по телефону.

Для корекції стану тварини лікар може рекомендувати зміни його графіка і способу життя, в деяких випадках спеціальні препарати, ціна яких залежить від серйозності ситуації.

Веселая, радостная собака бегает по траве - Картинки на рабочий стол

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X